Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Po aktualizacji sterownik ekranu przestaje dzialac - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+---- Dział: Sterowniki (/sterowniki-17-f)
+---- Wątek: Po aktualizacji sterownik ekranu przestaje dzialac (/po-aktualizacji-sterownik-ekranu-przestaje-dzialac-40759-t)



Po aktualizacji sterownik ekranu przestaje dzialac - TigzZ - 02.06.2014 10:17

Witam wiem że były już takie tematy, ale pomimo tego nie mogę znaleźć rozwiązania dla siebie. Miałem problem z directx żadna gra nie chciała się zainstalować. Więc wszedłem w panel sterowania system menadżer urządzeń i zaktualizowalem sterowniki karty graficznej po aktualizacji restart komputera i od razu zonk ekran robi się czarny znów pojawia się tapeta i znów czarny i znów tapeta z komunikatem "sterownik ekranu przestał działać Ale odzyskał sprawność Nvidia Windows kernel Mode drive version 335.23[...]" Po jakimś czasie pojawia się Blue screen czasem szybciej a czasem mogę działać na kompie nawet 6 minut Zadowolony
Procesor Intel Core i7 2600k
karta graficzna Nvidia geforce gtx 460
pamięć ram 4gb
system 64bit Windows7
co robić jak sobie z tym poradzić?


RE: Po aktualizacji sterownik ekranu przestaje dzialac - irocket - 02.06.2014 10:28

Zainstaluj na początek sterowniki w wersji 314.22.


RE: Po aktualizacji sterownik ekranu przestaje dzialac - arci7 - 02.06.2014 11:28

Wyjmij i wsadź grafe. Najczęstszym powodem tego typu zachowania są niedziałające styki, dopiero po tym zabiegu jak nie pomoże można szukać przyczyny w sterownikach


RE: Po aktualizacji sterownik ekranu przestaje dzialac - TigzZ - 02.06.2014 12:08

(02.06.2014 11:28)arci7 napisał(a):  Wyjmij i wsadź grafe. Najczęstszym powodem tego typu zachowania są niedziałające styki, dopiero po tym zabiegu jak nie pomoże można szukać przyczyny w sterownikach
Niestety nie pomogło. Teraz postaram się zainstalować sterownik tylko jak to zrobić w 2 min zanim włączy się Blue screen...


RE: Po aktualizacji sterownik ekranu przestaje dzialac - irocket - 02.06.2014 12:13

Odinstaluj sterownik w trybie awaryjnym, ewentualnie uruchom komputer w trybie VGA i wtedy usuwasz i instalujesz inny


RE: Po aktualizacji sterownik ekranu przestaje dzialac - TigzZ - 02.06.2014 13:56

Przy instalowaniu pokazuje się komunikat " program instalacyjny Nvidia nie może kontynuować pracy. Ten sterownik nie mógł odnaleźć zgodnego sprzętu graficznego." I co teraz?

(02.06.2014 13:56)TigzZ napisał(a):  Przy instalowaniu pokazuje się komunikat " program instalacyjny Nvidia nie może kontynuować pracy. Ten sterownik nie mógł odnaleźć zgodnego sprzętu graficznego." I co teraz?

Dodam, udało się zainstalować po paru próbach zorientowałem się ze usunelo jakby sprzęt więc jeszcze raz go wyszukalem i zainstalowalem dany sterownik teraz zobaczę jak dziala


RE: Po aktualizacji sterownik ekranu przestaje dzialac - TigzZ - 03.06.2014 09:02

(02.06.2014 10:28)irocket napisał(a):  Zainstaluj na początek sterowniki w wersji 314.22.

Niby zadziałało Uśmiechnięty problem w tym ze teraz wyskakuje błąd Directxa przy odpalaniu np battelfielda 3 Smutny