Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
W koszu Modem internetowy Usb Huawei E3131A - połączenie zostało zakończone - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Forum (/forum-1-f)
+--- Dział: Kosz (/kosz-3-f)
+--- Wątek: W koszu Modem internetowy Usb Huawei E3131A - połączenie zostało zakończone (/modem-internetowy-usb-huawei-e3131a-polaczenie-zostalo-zakonczone-40731-t)



Modem internetowy Usb Huawei E3131A - połączenie zostało zakończone - ANNN - 31.05.2014 12:24

Witam,

Jak w temacie od rana próbuję połączyć się z internetem jednak bez skutku. Otrzymuję komunikat "połączenie zostało zakończone"

Modem został zakupiony od sieci T-mobile jednak mogę łączyć się z innymi sieciami (Orange, Plus)
Z serwisu T-mobile otrzymałam informacje, że prawdopodobnie mam błąd, wirus w systemie.
Odinstalowałam Internet Menager oraz antywirus. Za chwilę spróbuje przesknować system antywirusem jednak najpierw piszę post ponieważ nie jestem pewna czy połączenie z telefonu pobierze bazę danych do antywirusa.

Kilka innych błędów wskazuje na błąd, który jest w systemie przez kilka dni nie mogłam pisać litery ą, dzisiaj już mogę. Skróty programów nie zostały załadowane poprawnie na ekranie. Do wczoraj poprawnie jeszcze działających programów otrzymuję komunikat:
"Element (nazwa programu) , do którego odwołuje się ten skrót, został zmieniony lub przeniesiony i dlatego ten skrót nie będzie działał poprawnie. Czy chcesz go usunąć? "


[Obrazek: 00430898058684686387.png]
[Obrazek: 02534723211810167718.png]


Windows 7 Ultimate 64-bit


Proszę o wskazówki,