Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Nie mogę hostować gier - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Sieci komputerowe (/sieci-komputerowe-16-f)
+--- Wątek: Nie mogę hostować gier (/nie-moge-hostowac-gier-40698-t)



Nie mogę hostować gier - XaL - 28.05.2014 15:05

Czołgiem!

Niedawno przeinstalowałem system i od tygodnia jestem (wpół)szczęśliwym posiadaczem Win7 x64 Pro N (poprzednio win7 x64 pro). Na żadnej z tych konfiguracji nie mogłem/nie mogę hostować gier. Problem wydaje się trywialny gdyż problemem zdaje się być forwardowanie portów. Jednak problem sięga głębiej.

Otóż wyłączyłem dosłownie WSZYSTKIE zabezpieczenia sieciowe które w systemie występują, a problem nie ustąpił. Nie mam żadnego av, fw, nie instalowałem na dobrą sprawę niczego poza systemem, paroma programami graficznymi, odtwarzaczem filmów i muzyki + gier ze steama.

W razie ewentualnych wstępnych konkluzji iż problem leży po stronie braku zewnętrznego ip, problemów z routerem, isp, cholera wie jeszcze czego- NIE. Na laptopie (hp dv7, z win 7pro x64) w tej samej sieci, z tymi samymi uprawnieniami hostować mogę wszystko bez problemu.

Potrzebuję jakichś pomysłów, bo mi się już kończą, a nie chce mi się za każdym razem odpalać laptopa, tylko po to by postawić serwer :/


RE: Nie mogę hostować gier - XaL - 01.06.2014 14:08

Ludzie!
Pomysły! Mogą być głupie. Może przeoczyłem jakąś totalnie oczywistą podstawę, cokolwiek. Wykażcie minimum inicjatywy.


RE: Nie mogę hostować gier - thermalfake - 01.06.2014 14:31

Do kogo masz pretensje ??
Sam się wykaż minimum ale kultury.
Zabrzmiało to po prostu nie smacznie.
Nikt tu nie ma obowiązku pomagania każdemu we wszystkim na siłę i robienia tego codziennie.