Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Problem z utworzeniem nowej kopii zapasowej - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Problem z utworzeniem nowej kopii zapasowej (/problem-z-utworzeniem-nowej-kopii-zapasowej-4062-t)



Problem z utworzeniem nowej kopii zapasowej - Bartolomew - 29.01.2010 03:16

Cześć mam problem z utworzeniem nowej kopii zapasowej w Windows 7 Ultimate. Padl mi dysk podczas ostatniej automatycznej aktualizacji kopii. Winda pisze, że "ostatnie tworzenie kopii zapasowej nie powiodło się " wywala błąd 0x81000031 ", nie pomaga zmiana docelowych dysków, próbowałem oczyszczając system, wyłączając wszystkie zbędne programy (to była porada z innego wątku), skasowałem ręcznie uszkodzona kopie i nic. Na stronie microsoftu jest tylko rozwiązanie dotyczące uzywania Bitlockera (nie sadze żeby to był problem bo dotyczy on uszkodzenia jego bibliotek) ja z niego nie korzystam.
Ma ktoś może jakieś pomysły ?


RE: Problem z utworzeniem nowej kopii zapasowej - slump - 29.01.2010 03:30

Wykonaj to zalecenie MS dla sprawdzenia, nie musi ale może pomóc.
Jeśli możesz skorzystaj z jakiegoś punktu przywracania sprzed pojawienia się problemu jeśli możesz.

Zobacz czy w podglądzie zdarzeń nie ma jakiegoś wpisu ad tworzenia kopii i jeśli znajdziesz przedstaw go nam.


RE: Problem z utworzeniem nowej kopii zapasowej - Bartolomew - 29.01.2010 04:06

W dzienniku jest " Program Kopia zapasowa w systemie Windows nie mógł określić lokalizacji bibliotek jednego z użytkowników dołączonego do kopii zapasowej. (0x81000031)" wiec wypróbuje to zalecenie MS.


RE: Problem z utworzeniem nowej kopii zapasowej - slump - 29.01.2010 04:24

Czy przypadkiem nie utworzyłeś nowych lub nie usunąłeś niegdyś istniejących kont użytkowników od czasu ostatniego działającego backupu?
Zmień ustawienia kopii i po pierwsze każ robić kopię tylko swojego profilu a pod drugie z kopii wyłącz wszystko co niepotrzebne, zmniejszy to wynikowy plik i ryzyko wystąpienia błędów.