Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Brak funkcji eksploruj folder w Windows 7? (rozwiązany) - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Brak funkcji eksploruj folder w Windows 7? (rozwiązany) (/brak-funkcji-eksploruj-folder-w-windows-7-rozwiazany-4051-t)



Brak funkcji eksploruj folder w Windows 7? (rozwiązany) - Malarate - 28.01.2010 19:21

Jak w temacie. Może i nie wszystkim użytkownikom był przydatny i nie wszyscy go używali, ale ja często posługiwałem się narzędziem "eksploruj folder". A w 7 go nie ma ... A może jest, a ja jestem ślepy? Jeśli go macie, walcie Uśmiechnięty

Mam Windows 7 Ultimate, żeby nie było Uśmiechnięty


RE: Jak to nie ma eksplorera? - HrabiaHodon - 28.01.2010 19:34

Organizuj/Układ/Okienko nawigacji


RE: Brak funkcji eksploruj folder w Windows 7? - Malarate - 28.01.2010 19:41

Mam zaznaczoną tą opcję, a eksploracji folderów (mówię o eksploruj po kliknięciu PPM) jak nie było, tak nie ma.


RE: Brak funkcji eksploruj folder w Windows 7? - HrabiaHodon - 28.01.2010 20:02

Po otwarciu folderów automatycznie otwiera się okno eksploracji, więc po co kombinować. Za pomocą Sunrise Seven można dostosować system do własnych potrzeb, lecz sam Windows 7 może po prostu takiej opcji nie mieć.


RE: Brak funkcji eksploruj folder w Windows 7? - Malarate - 28.01.2010 20:10

(28.01.2010 20:02)HrabiaHodon napisał(a):  Po otwarciu folderów automatycznie otwiera się okno eksploracji, więc po co kombinować. Za pomocą Sunrise Seven można dostosować system do własnych potrzeb, lecz sam Windows 7 może po prostu takiej opcji nie mieć.

Tak jak napisałem w pierwszym poście. Może nie używałeś tej opcji, ja tak. To nie jest "kombinowanie" jak to ująłeś, tylko przydatna w wielu wypadkach funkcja. Z lewej otwiera ci się drzewko folderów do których masz bezpośredni, szybki dostęp. Bardzo mi tego brakuje w 7.

Kolejny (z mojej strony) minus dla win7.
Tak czy inaczej dzięki za chęci Cwaniak


RE: Brak funkcji eksploruj folder w Windows 7? - slump - 28.01.2010 20:33

Tej funkcji w rozumieniu tak jak była w XP już nie ma, zastąpiło ją to co podał kolega. Aby dostosować to bardziej możesz w okienku nawigacji kliknąć na dole w pustym obszarze prawym przyciskiem myszy i wybrać opcję rozwiń bieżący folder. To działa tak samo jak w starym Windowsie tylko na zasadzie jednego okna.


RE: Brak funkcji eksploruj folder w Windows 7? - Malarate - 28.01.2010 20:39

I teraz gra gitara Uśmiechnięty Cofam "kolejny minus dla 7". A dla kolegi piwko ;-)