Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Trwa uruchamianie usług przez instalatora - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Instalacja i aktualizacja Windows 7 (/instalacja-i-aktualizacja-windows-7-8-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Trwa uruchamianie usług przez instalatora (/trwa-uruchamianie-uslug-przez-instalatora-40363-t)



Trwa uruchamianie usług przez instalatora - dexteroo92 - 03.05.2014 20:11

Mam problem, miałem Windows 8, postanowiłem przerzucić się na 7, sformatowałem dysk wg poradnika z tego forum, instalacja szła ładnie do momentu, kiedy był ostatni element instalacji "kończenie instalacji" , chwilkę później nagle pojawił się blue screen, komputer się zrestartował, i od tego pojawia się ten błąd w koło "Trwa uruchamianie usług przez instalatora" a potem komunikat ".

Dane: Asus R500V, Intel Core i5-3230M, 2,6GHz, GeForce 610M 2GB

Bluescreen:
[Obrazek: Zdjcie010_enxpsqa.jpg]

Przeglądałem różne wątki na tym forum i innych i nie znalazłem jak rozwiązać ten problem. Proszę o pomoc.


RE: Trwa uruchamianie usług przez instalatora - thermalfake - 03.05.2014 20:23

Hidclass.sys wskazuje na podpięte urządzenie zewnętrzne - mysz/klawiatura. Odłącz je do instalacji.


RE: Trwa uruchamianie usług przez instalatora - dexteroo92 - 04.05.2014 05:45

(03.05.2014 20:23)thermalfake napisał(a):  Hidclass.sys wskazuje na podpięte urządzenie zewnętrzne - mysz/klawiatura. Odłącz je do instalacji.

Dzięki wielkie, Twoja wskazówka pomogła, system postawiony. temat do zamknięcia.