Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Problem z instalacją Adobe Flash Player. - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+--- Wątek: Problem z instalacją Adobe Flash Player. (/problem-z-instalacja-adobe-flash-player-40302-t)



Problem z instalacją Adobe Flash Player. - NorDez - 29.04.2014 12:40

Witam !
Przejrzałem i zastosowałem wszystkie możliwe sposoby łącznie z odinstalowaniem Adobe Flash Player.Nie mogę powtórnie zainstalować ani AFPlayera ani wtyczki shockwave.Gdy próbuję instalować pokazuje mi się ogólny bląd instalacji lub menadżer adobe flash player jest otwarty czy jakoś tak i zęby go zamknąć.Męczę się już parę godzin i nic nie wychodzi.Czy muszę przeinstalować system.Czyściłem rejestr,foldery programem AntiMalware i adwcleaner i nic.
Wszystkie posty czytałem i to nie tylko na tym forum.
Może ktoś mi pomoże, bo przeinstalowanie systemu to ostateczność.
Dokładnie jest taki komunikat podczas instalacji :
Menedżer ustawień programu Flash Player jest już otwarty.
Zamknij Menedżer ustawień programu Flash Player i spróbuj ponownie.
Jak to zrobić ? Gdzie on się znajduje aby go zamknąć ?


RE: Problem z instalacją Adobe Flash Player. - Nostromo - 29.04.2014 16:52

Spróbuj przez RevoUninstaller'a free, usuń flasha i shockwave- wybierz tryb zaawansowany, wyczyść rejestr CCleanere'm, popraw AdwCleaner'em i zainstaluj ponownie ze strony Adobe, bez "Oferty opcjonalnej" McAfee Security Scan Plus.

Jeżeli z pewnych względów(wcześniej usunąłeś część flasha i shockwave) Revo ich nie wykryje, przywróć system do momentu z przed usuwania wtyczek i wtedy zastosuj powyższy sposób.


RE: Problem z instalacją Adobe Flash Player. - NorDez - 29.04.2014 17:08

Oczywiście że wszystkie te czynności wykonałem i to nie raz.Nic to nie dało.Śmiem twierdzić że wszystkie dodatki do przeglądarek, wtyczki i.t.p. są nie dopracowane.Co raz gorzej się dzieje z tym oprogramowaniem.Nikt nie potrafi dokładnie powiedzieć jak wygląda cały proces instalacji tych dodatków, w jakie pliki systemowe ingerują, co zmieniają ?
Np.teraz na netbooku dostaję uporczywe komunikaty, że shockwave flash przestał działać i mam wybór kontynuuj lub zatrzymaj.Zrobiłem aktualizację i co ? Dalej to samo.To oczywiście na netbooku bo na stacjonarnym to pewnie jak pisałem reinstalacja systemu.


RE: Problem z instalacją Adobe Flash Player. - thermalfake - 08.05.2014 22:16

https://forums.adobe.com/thread/873696?start=0&tstart=0