Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Błąd przy starcie systemu po zmianach uprawnień - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Błąd przy starcie systemu po zmianach uprawnień (/blad-przy-starcie-systemu-po-zmianach-uprawnien-40093-t)



Błąd przy starcie systemu po zmianach uprawnień - Matyso0099 - 13.04.2014 14:53

Mam problem i od razu się przyznam ze bardzo namieszałem z uprawnieniami zmieniałem je w dysku C i D i teraz nie wiem jak to naprawić jak włączam komputer to mam tylko kosz i błąd C:\Windows\system32\config\systemprofile\Desktop odwołuje sie do lokalizacji która jest niedostępna (wysłał bym screena ale nie mogę odpalić panta w starcie).


PS:Nie mogę tez przywracać systemu Smutny


RE: Błąd przy starcie systemu po zmianach uprawnień - thermalfake - 13.04.2014 20:13

A co my teraz możemy zrobić przez nieprzemyślane działania.
Robiłeś chociaż kopie zapasowe, punkty przywracania ? Bez fotek z miejsc w których robiłeś zmiany to nic nie wywróżymy
Na tę chwilę weź sobie w łapy hirensa, pozrzucaj dane z partycji (omija wszelkie uprawnienia) i postaw system na świeżo pamiętając aby dbać o ten system.