Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Problem z udostępnianiem internetu z Windows 7 do xbox360 - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Sieci komputerowe (/sieci-komputerowe-16-f)
+--- Wątek: Problem z udostępnianiem internetu z Windows 7 do xbox360 (/problem-z-udostepnianiem-internetu-z-windows-7-do-xbox360-39847-t)



Problem z udostępnianiem internetu z Windows 7 do xbox360 - eiceman - 26.03.2014 10:57

witam jak w temacie nie mam Problem z udostępnianiem internetu z Windows 7 xboxa360 [Obrazek: 8928648400_1395752786.jpg]
a chce podlaczyc za pomoca kabla lan do xboxa zeby mial internet internet w laptopie jest z wifi probowalem tez innym sposobem ale wyskakuje blad
[Obrazek: 9269032600_1395752879.jpg]
o poradzicie na to? ja nie wiem jak to jest mozliwe zeby kiedys byla a teraz zniknela ta zakladka o co w tym chodzi ;/// SYSTEM ORYGINALNY 64bit


RE: Problem z udostępnianiem internetu z Windows 7 do xbox360 - thermalfake - 20.04.2014 11:02

Nie zrobisz ICS'a jeśli nie masz obecnego połączenia lokalnego.
To nawet pisze w oficjalnej instrukcji na stronie MS

Cytat:The Sharing tab won't be available if you have only one network connection.

Jest to interfejs karty sieciowej LAN. Tego na pierwszym obrazku nie ma. Więc najpierw proszę doinstalować sterownik, sprawdzić w biosie czy opcja jest włączony kontroler lan. Dopiero wtedy możesz sobie włożyć kabel sieciowy miedzy x-em a lapkiem.
O ile x-kloc jest w miarę blisko routera z wifi to można puścić kabel bezpośrednio z pominięciem laptopa (standard ethernetowy do 100m). Albo zakupić AP-ka, który będzie się łączył bezprzewodowo z routerem, będzie rozsyłać sieć bezprzewodowo a do tego ma interfejs lub dwa dla rj45 do podłączenia urządzeń kablem.