Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Powolne działanie komputera - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+---- Dział: Gry (/gry-29-f)
+---- Wątek: Powolne działanie komputera (/powolne-dzialanie-komputera-39834-t)



Powolne działanie komputera - DesignedPL - 25.03.2014 19:02

Witam. Od pewnego czasu mój komputer działa bardzo wolno, więc postanowiłem go sformatować. Świeżo po formacie zainstalowałem tylko antywirus przeglądarkę internetową i grę. Grałem sobie w grę, która działała płynnie i po pewnym czasie zauważyłem, że wyświetla się alert z dostępną aktualizacją systemu. Zrestartowałem system aktualizacje się zainstalowały i znowu to samo gra się zacina a zużycie procesora sięga ok 80%. Nie wiem czy może coś mi się zepsuło czy to po prostu wina aktualizacji.


RE: Powolne działanie komputera - Maxim128 - 25.03.2014 21:34

Sprawdź temperatury procesora i karty graficznej. Ogólnie podaj konfigurację i model zasilacza komputera.
Temperatury możesz sprawdzić np. programem Speccy czy Everest.


RE: Powolne działanie komputera - DesignedPL - 26.03.2014 08:31

Dobra cofnalem system do wczoraj i niby chodzi normalnie ale aktualizacja znowu chce sie instalowac. Temperatury sprawdze bo i tak juz chcialem paste sobie wymienic a zasilacz dopiero kupie, bo używam teraz na pół działającego Zacieszacz


RE: Powolne działanie komputera - thermalfake - 26.03.2014 11:41

Pokaż historię aktualizacji w Windows Update już po instalacji tej/tych problematycznych (jeszcze raz sobie przywrócisz) bo to tajemnicą raczej nie jest.