Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Win7 64bit: Ikony na pasku narzędzi - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Win7 64bit: Ikony na pasku narzędzi (/win7-64bit-ikony-na-pasku-narzedzi-39650-t)



Win7 64bit: Ikony na pasku narzędzi - kkkacper - 12.03.2014 23:55

Wydaje mi sie, ze wczesniej mialem tak wlasnie ustawione, a teraz nagle cos mi sie zmienilo i nie moge rozkminic jak wrocic do poprzedniego ustawienia.. mianowicie mam przypietego firefox'a do paska narzedzi.. po kliknieciu na skrot chcialbym zeby wyskakiwalo nowe okno, ale skrot zostawal, a teraz dzieje sie tak jakby poprostu skrot sie rozwijal.. co robic?


RE: Win7 64bit: Ikony na pasku narzędzi - beabea - 13.03.2014 01:49

Kliknij PPM na ikonie otwartego programu i wybierz: "Otwórz nowe okno". Można też złapać dowolną, otwartą kartę i przeciągnąć ją w dół, a też otworzy się w nowym oknie. W Windows 7 tak to właśnie działa, więc jeśli wcześniej miałeś inaczej, to chyba musiało być na XP.


RE: Win7 64bit: Ikony na pasku narzędzi - kkkacper - 14.03.2014 10:00

mozna to jakos ustawic, bo jestem pewny, ze taka wczesniej mialem, a poza tym wczoraj uzytkowalem kompa na uczelni i mial wlasnie ustawione tak jak chce.. niestety nie doszedlem jakim cudem ;/


RE: Win7 64bit: Ikony na pasku narzędzi - beabea - 14.03.2014 15:45

Może tamten skrót był na pasku szybkiego uruchamiania a nie przypięty do paska zadań? Wtedy rzeczywiście po otwarciu programu skrót pozostanie na miejscu a na pasku zadań pojawi się druga ikona.


RE: Win7 64bit: Ikony na pasku narzędzi - kkkacper - 14.03.2014 16:24

być może o to właśnie chodzi.. wiesz może jak mam z powrotem utworzyć ten skrót? Cwaniak


RE: Win7 64bit: Ikony na pasku narzędzi - beabea - 14.03.2014 16:52

Skrót czy pasek szybkiego uruchamiania?
Skrót, to otwierasz folder w którym ten skrót ma się znaleźć, klikasz PPM i z menu wybierasz: Nowy -> Skrót a dalej to już chyba sobie poradzisz.
Pasek szybkiego uruchamiania: PPM na pasku zadań i wybierasz z menu: Paski narzędzi -> Nowy pasek narzędzi i tu wskazujesz folder, w którym znajduje się skrót.


RE: Win7 64bit: Ikony na pasku narzędzi - kkkacper - 14.03.2014 17:37

a można go przesunąć z prawej na lewą stronę?


RE: Win7 64bit: Ikony na pasku narzędzi - beabea - 14.03.2014 17:46

Tak, można. Jak masz odblokowany pasek zadań, to po prostu przeciągasz aż zaskoczy.