Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Problem z instalacją sterownika karty graficznej Nvidia - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+--- Wątek: Problem z instalacją sterownika karty graficznej Nvidia (/problem-z-instalacja-sterownika-karty-graficznej-nvidia-39581-t)



Problem z instalacją sterownika karty graficznej Nvidia - muscular - 08.03.2014 13:24

Witam.Mam problem,a mianowicie został on przedstawiony w temacie...miałem przedostatni sterownik od tej firmy.Chcialem go zainstalować na nowszy 334.89.Jednak pojawil mi się ten komunikat.Odinstalowalem stary sterownik...wszystko co było z nim powiązane z partycji C i D.Dalej to samo.Próbowalem nawet w systemie awaryjnym zainstalować sterownik dalej to samo.Zatrzymije się na opcji zainstaluj i wyskakuje ten komunukiat w oknie sterownika.Co mam w tym wypadku zrobić?


RE: Problem z instalacją sterownika karty graficznej Nvidia - Majkelus16 - 28.03.2014 17:41

Może pomoże ci uśnięcie nVidia install files. Pobierz cCleanera z piriform.pl. Tam wejdź w cleaner>programy i zaznacz owe okienko. Potem spróbuj zainstalować sterownik (nie zmieniaj miejsca zapisu).


RE: Problem z instalacją sterownika karty graficznej Nvidia - alan9707 - 22.04.2014 14:48

Próbowałeś pobierać NVIDIA GeForce Experience? Program nVidii który sam się zajmuje pobieraniem najnowszego sterownika i instalacją.
U mnie świetnie wszystko śmiga z kartą od kiedy go zainstalowałem