Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Problem z ulubionymi,pomocą, edycją zdjęc i drukowaniem po instalacji systemu - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Instalacja i aktualizacja Windows 7 (/instalacja-i-aktualizacja-windows-7-8-f)
+--- Wątek: Problem z ulubionymi,pomocą, edycją zdjęc i drukowaniem po instalacji systemu (/problem-z-ulubionymi-pomoca-edycja-zdjec-i-drukowaniem-po-instalacji-systemu-39561-t)



Problem z ulubionymi,pomocą, edycją zdjęc i drukowaniem po instalacji systemu - jogurt - 07.03.2014 14:13

Niedawno wymieniłem dysk na SSD, zainstalowałem system i pojawiło się kilka problemów.
Mogę dodać folder do ulubionych, jednak nie wyświetla się on w zakładce po lewej stronie, ale w folderze "Łącza" widnieje
[Obrazek: 20tfbr7.jpg]
przedtem nie było z tym problemu (brak ikonek to moja wina i nie ma wpływu na to co się dzieje, naprawię to ;p)

Klikając pomoc czegokolwiek, nawet będąc na pulpicie, wciskając F1, mym oczom ukazuje się takie coś:
[Obrazek: 6ofr6x.jpg]

Następnie - nie mam opcji obrotu zdjęć:
Prawidłowa wersja:
[Obrazek: BeqdJ.png]

sytuacja u mnie:
[Obrazek: 24x07f5.jpg]

W dodatku chcąc drukować obraz pojawia się następujący komunikat:

"Nie można wydrukować obrazu z powodu następującego błędu:

Za mało dostępnej pamięci, aby wydrukować obraz. Zamknij niektóre otwarte programy, a następnie spróbuj ponownie".

Który sterownik może odpowiadać za to? Wydaje mi się, że mam aktualne, ale mimo wszystko wole sprawdzić.


Dodam również, że przed formatem, wszystko działało prawidłowo. Windows 7 professional N
Aktualizacje zainstalowane