Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Problem z aktualizacjami - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Instalacja i aktualizacja Windows 7 (/instalacja-i-aktualizacja-windows-7-8-f)
+--- Wątek: Problem z aktualizacjami (/problem-z-aktualizacjami-39185-t)



Problem z aktualizacjami - givesyouwings2 - 14.02.2014 20:08

Witam, jestem posiadaczka MSI GE70 od wczoraj. Windows 7 64bit. I dzisiaj mialam aktualizacji sporo (147). Nie wiedzialam, ze tyle nie mozna na raz i teraz przy wlaczeniu systemu widnieje 'przygotowanie do konfiguracji systemu Windows. Nie wylaczaj komputera" dodam, ze dwa razy sie zaladowala(byc moze inna) i teraz czekam jakies 15min i nic. Co mam zrobic w takiej sytuacji? Nie znam sie na komputerach zbytnio, wiec do biosu nie wejde. Czy to normalne przy 147 aktualizacjach? Poczekam +/- 2h i bedzie dobrze?


RE: Problem z aktualizacjami - thermalfake - 15.02.2014 19:02

Nie napisałaś nic na temat systemu. To jest system preinstalowany fabryczny czy też wgrany jakiś sklepowy oem a może lewucha. Z dodatkiem SP1 czy bez ?
Taka ilość aktualizacji następuje zaraz po instalacji lub wtedy kiedy te aktualizacje dopiero zostały włączone. Nie mam problemu z tym aby wszystkie po pobraniu zainstalować na raz. Zaraz po instalacji systemu i sterowników pobieram wszystkie update'y i instaluję bez wyłączania. Jeśli są takie problemy i system już nie wstaje, w trybie awaryjnym pousuwać je i jeszcze raz zainstalować łatki krytyczne a potem resztę.