Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
reinstalacja Windows 7 home premium bez płyty i partycji recovery - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Instalacja i aktualizacja Windows 7 (/instalacja-i-aktualizacja-windows-7-8-f)
+--- Wątek: reinstalacja Windows 7 home premium bez płyty i partycji recovery (/reinstalacja-windows-7-home-premium-bez-plyty-i-partycji-recovery-39144-t)



reinstalacja Windows 7 home premium bez płyty i partycji recovery - markiz1982 - 12.02.2014 12:25

Posiadam Probook4530s firmy HP. Niestety sprzedawca nie dołożył do niego żadnej płyty. Nie zrobiłem też kopii systemu po zakupie, a na dodatek moja partycja recovery jest pusta (kiedyś uległa sformatowaniu przez moją niewiedzę). Ponieważ przez prawie 3 lata użytkowania mój windows mocno zwolnił chciałbym go przywrócić do ustawień fabrycznych. Czy jest to możliwe ? pozdrawiam i dziękuję za pomoc Uśmiechnięty


RE: reinstalacja Windows 7 home premium bez płyty i partycji recovery - thermalfake - 12.02.2014 20:57

Idąc za przysłowiem iż z pustego i Salomon nie naleje masz nauczkę. Po prostu nie masz już z czego przywracać. Albo sobie kupisz odpłatnie recovery zamawiając u HP albo wypożyczysz OEM'a tej samej wersji i na podstawie klucza COA spod lapka zainstalujesz wraz z telefoniczną aktywacją i ręczną instalacją sterowników.
To nie jest problem sprzedawcy aby Ci jakieś płyty dawać. To Twój wybór czy chcesz mieć jedną kopię na dysku i na niej polegać czy tez bardziej bezpieczniej mieć ją w formie nośnika. Ani jej nie zrobiłeś a na dodatek wyciąłeś to recovery więc na własne życzenie się tak załatwiłeś.