Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
W koszu Jak wymusić użycie konkretnej karty graficznej do obsługi gier komputerowych? - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Forum (/forum-1-f)
+--- Dział: Kosz (/kosz-3-f)
+--- Wątek: W koszu Jak wymusić użycie konkretnej karty graficznej do obsługi gier komputerowych? (/jak-wymusic-uzycie-konkretnej-karty-graficznej-do-obslugi-gier-komputerowych-39078-t)



Jak wymusić użycie konkretnej karty graficznej do obsługi gier komputerowych? - pauulinka - 08.02.2014 13:15

Witam, zobaczyłem ten temat, myślałem, że pomoże i mnie. Mam taki sam problem. Mianowicie jeszcze gorszy...
Próbując ustawić ustawienia globalne, wybieram jakikolwiek plik .exe z grą ale nie mogę zmienić ustawień karty zintegrowanej na kartę zew. geforce 610m. 1gb. Tak, laptopa mam od roku czasu pamiętam rok temu dało się wycisnąć 100fps w counter strike a teraz mam zaledwie 60, czyli chodzi zintegrowana. Mogła mi się jakoś karta wyłączyć? robiłem formata, poinstalowałem najnowsze ster. i dalej nic..
jako w Chrome, albo innych przeglądarkach mogę ustawić nvidie (#2), ale na pliki exe nie mogę zmienić ustawień globalnych.
1#[Obrazek: fnjx5.jpg]
2#[Obrazek: 190777.jpg]