Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Brak możliwości instalacji programów - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Brak możliwości instalacji programów (/brak-mozliwosci-instalacji-programow-38984-t)



Brak możliwości instalacji programów - mszymex - 03.02.2014 20:12

nic nie może mi się zainstalować nawet chrome który mi się usunal . probowalem zainstalować demo lego marvel i inne programy tez nie można zainstalować.gdy probuje zainstalowac chrome pojawia mi się blad 103 gdy zrobiłem jak mi kazalo goole nic się nie poprawilo


RE: nic nie moge zainstalowac i usuwaja mi sie programy - Norbi - 03.02.2014 20:14

Ok, i co w związku z tym? To co napisałeś to opis a gdzie pytanie? Pisownia - tragedia.


RE: nic nie moge zainstalowac i usuwaja mi sie programy - thermalfake - 03.02.2014 22:13

Udostępnij pliki dzienników zdarzeń na dowolny hosting do pobrania
c:\windows\system32\winevt\logs\system.evtx
c:\windows\system32\winevt\logs\application.evtx
W dalszej kolejności przeprowadź sprawdzanie integralności plików systemowych przy pomocy wiersza poleceń (z uprawnieniami administratora) i komendy sfc/scannow
Jeśli będą jakieś błędy zostaną zapisane w pliku c:\Windows\Logs\CBS\CBS.log
Możesz spróbować przeinstalować Windows Installer 5.0
Zachęcam także do odwiedzenia działu bezpieczeństwo i przeskanowanie oraz wykonanie logów.
Niemniej dzienniki systemowe powiedzą coś więcej co się dzieje.
Dla osób z podstawową wiedzą lepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z punktu przywracania (jeśli był robiony) bądź naprawę przez reinstalację z zachowaniem danych (opcja aktualizacji). Jeśli to system preinstalowany pozostaje archiwizacja i użycie recovery.