Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
System Windows Vista nie wykrywa adaptera Bluetooth - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Inne (/inne-11-f)
+--- Dział: Pozostałe systemy Windows (/pozostale-systemy-windows-31-f)
+--- Wątek: System Windows Vista nie wykrywa adaptera Bluetooth (/system-windows-vista-nie-wykrywa-adaptera-bluetooth-38855-t)



System Windows Vista nie wykrywa adaptera Bluetooth - silk66 - 27.01.2014 22:14

Witam wszystkich forumowiczów!
Mam problem z moim adapterem bluetooth - posiadam Toshibę Equium A210 z AMD.
Zakupiłem za całe 4 zł na Allegro adapter bluetoth ( pchełka "no name" podpinana do USB 2.0), aby móc posłuchać na moich głośnikach Bluetooth jakiejś muzyczki - głośniki działają w porządku z innym laptopem z wbudowanym BT.
Zaczynam siwnąć, gdyż Vista po podłączeniu do którekokolwiek z portów twierdzi, że to nieznane urządzenie.
Przekopałem net, próbowałem uaktualniać sterowniki, zmieniać klucz rejestru, ściągnąłem hotfix-a ze strony MIcrosoftu ( tam krok po kroku zainstalowałem hotfix-a i zmieniłem wartość w rejestrze. NIC! Próbowałem wyłączyć AMD catalyst - gdyż też się gdzieś doczytałem, że może blokować port USB ( AMD filter) . NIC!
Czy ktoś z Was, forumowicze, mógłby mi coś podpowiedzieć? Siwnę przy tym, a już dość siwizny mam, a za 4 zł to chyba nie warto.. ;-) Pomożecie w tej materii? Zacieszacz Uśmiechnięty Z góry serdecznie dziękuję.


RE: Win Vista 32 - Nie wykrywa adapteru Bluetooth - Norbi - 27.01.2014 22:45

Aida się kłania albo jakiś inny program i niech pokaże co to za stwór ten adapter Bluetooth. Ja ustalisz model/producenta to i łatwiej będzie coś zaradzić.


RE: Win Vista 32 - Nie wykrywa adapteru Bluetooth - silk66 - 27.01.2014 23:49

Dziękuję za podpowiedź.
Niestety aida też pokazuje urządzenia usb: nieznane urządzenie (unknown device) :-(

Jakieś sugestie? Każda pomoc mile widziana.


RE: Win Vista 32 - Nie wykrywa adapteru Bluetooth - Norbi - 28.01.2014 00:08

Odwiedź swoje konto na Allegro i sprawdź jakikolwiek opis tego urządzenia. Od czegoś trzeba zacząć.