Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Komputer się zacina przy najprostszych czynnościach - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Komputer się zacina przy najprostszych czynnościach (/komputer-sie-zacina-przy-najprostszych-czynnosciach-38783-t)



Komputer się zacina przy najprostszych czynnościach - Jezus - 23.01.2014 22:41

Witam,
otóż zacznijmy od tego, że mam komputer HP touchsmar 600 PC o parametrach:
Właściwości procesora
Intel Core i5 m430
Pamięć fizyczna 3959 MB
Karta wideo NVIDIA GeForce GT 230

otóż około 2 miesiące temu przypadkiem zrobiłem format i się zaczęło komputer po formacie zaczął chodzić gorzej niż przed klatkuje filmiki na yt, zacina przeglądarkę, codzienne czynnosci przyspażają mu problemów, nie mówiąc już o jakiś skomplikowanych czy paru czynnościach naraz. Nie mówie, że przed formatem było kolorowo, ale napewno normalne użytkowanie nie było katorgą, a teraz się stało, gdyż co chwile przy przeglądaniu nawet internetu się zawiesza. Nie wiem co to może być i proszę o radę. Dodam jeszcze, że rejestr był czyszczony i był skan antywirusem jednak na nic się to nie zdało.


RE: Komputer się zacina przy najprostrzych czynnościach - Maxim128 - 29.01.2014 20:28

1. Jak mogłeś zrobić przypadkowo formatowanie dysku?
2. Pobierz programik CrystalDiskInfo, uruchom i zrób zrzut ekranu okna głównego. Wrzuć go tutaj.