Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Problem ze skrótem klawiszowym podczas gry w Bad Company 2 - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Problem ze skrótem klawiszowym podczas gry w Bad Company 2 (/problem-ze-skrotem-klawiszowym-podczas-gry-w-bad-company-2-38661-t)



Problem ze skrótem klawiszowym podczas gry w Bad Company 2 - fadequ - 18.01.2014 08:22

Witam, na początku dodam że widziałem już kilka takich tematów lecz w żadnym nie znalazłem rozwiązania.
Otóż posiadam laptopa z Windows 7 Home Premium i grywam na nim w gry, lecz większość z nich da się zminimalizować klikając "Windows". Lecz na Battlefield'a to nie działa, dlatego zacząłem używać ALT + TAB, początkowo działało, lecz gdy teraz chce zminimalizować tym sposobem to już nie da rady.
Proszę o pomoc, jeśli komuś przyszło by na myśl podanie innych kombinacji to z góry mówię że te nie działają:

Alt + Tab
Ctrl + Esc
Windows + D
Ctrl + Shift + Esc

Tylko te sprawdzałem


RE: Problem ze skrótem klawiszowym podczas gry w BF2 - thermalfake - 18.01.2014 21:11

http://games.softpedia.com/get/Patch/Battlefield-2-Alt-Tab-Fix.shtml


RE: Problem ze skrótem klawiszowym podczas gry w BF2 - fadequ - 18.01.2014 21:38

Taa, moderatorom chyba należy się pochwała, zmienili mi tytuł tematu nie uwzględniając że chodzi o Bad Company 2 a nie o samą 2 dwójkę.. Pozdrawiam dla was


RE: Problem ze skrótem klawiszowym podczas gry w Bad Company 2 - peciaq - 19.01.2014 00:25

Gdybyś zadał sobie trud, by przeczytać regulamin i zasady, to nie musiałbym tytułu zmieniać i sytuacji by w ogóle nie było.


RE: Problem ze skrótem klawiszowym podczas gry w Bad Company 2 - fadequ - 19.01.2014 08:37

Tytułem chciałem zobrazować komuś o co dokładnie w temacie chodzi. Dalej nie wiem jaki punkt regulaminu złamałem. Myślę że robi się tutaj niepotrzebny spam.


RE: Problem ze skrótem klawiszowym podczas gry w Bad Company 2 - fadequ - 27.01.2014 18:34

Problem rozwiązany. Poprostu w tle musi być uruchomiona jakaś aplikacja np. Skype, Team Speak itp.
Temat do zamknięcia.