Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany System nie wykrywa sieci WIFI, którą usługę uruchomić? - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Sieci komputerowe (/sieci-komputerowe-16-f)
+--- Wątek: Rozwiązany System nie wykrywa sieci WIFI, którą usługę uruchomić? (/system-nie-wykrywa-sieci-wifi-ktora-usluge-uruchomic-38487-t)



System nie wykrywa sieci WIFI, którą usługę uruchomić? - NormiQ - 10.01.2014 10:23

Witam, użyłem programu "Tweak Windows Services easily with SMART 2.0", aby wyłączyć zbędne usługi. użyłem opcji "Advenced Tweaks" od tam tej pory nie wykrywa mi sieci wifi. Chce je włączyć ręcznie, jednak nie wiem które z nich nalezą do wykrywania sieci Wifi. Szperałem w internecie ale nic nie znalazłem.

Szukam usług które wiążą się z sieciami Wifi.

Windows 7 Home Premium 64bi SP1.


RE: Problem z wifi. - Magnetar - 10.01.2014 15:21

Na pewno "Autokonfiguracja sieci WLAN" ona jest zależna od "Zdalne wywoływanie procedur RPC" czyli ta również.

Wklej do posta wynik komendy: (nie pojawi się na ekranie)

Kod:
netsh wlan show all | clip



RE: Problem z wifi. - NormiQ - 10.01.2014 20:42

(10.01.2014 15:21)Magnetar napisał(a):  Na pewno "Autokonfiguracja sieci WLAN" ona jest zależna od "Zdalne wywoływanie procedur RPC" czyli ta również.

Wklej do posta wynik komendy: (nie pojawi się na ekranie)

Kod:
netsh wlan show all | clip


Miałem wyłączone trzy usługi, WLAN AutoConfig, Wired AutoConfig, CNG Key Isolation.

Dziękuję za pomoc, problem rozwiązanyUśmiechnięty


Nie wykrywa sieci Wifi - Wyłączone usługi, jakie ? (rozwiązany) - LadyInBlue - 10.01.2014 20:53

Wątek rozwiązany.