Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Pytanie o WUA i przypadkowy upgrade - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Instalacja i aktualizacja Windows 7 (/instalacja-i-aktualizacja-windows-7-8-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Pytanie o WUA i przypadkowy upgrade (/pytanie-o-wua-i-przypadkowy-upgrade-38196-t)



Pytanie o WUA i przypadkowy upgrade - nex7pro - 25.12.2013 23:03

Witam.
Jako fan aktualizacji we właściwościach systemu kliknąłem "skorzystaj z większej liczby funkcji w nowej wersji systemu Windows 7" no i zrobiła mi się aktualizacja z wersji home premium do pro (nawet nie wiedziałem). No ale trochę się przestraszyłem jak widzę że me właściwościach systemu mam napisane że za 3 dni będzie automatyczna aktywacja albo aktywuj teraz, no to wpisałem kod z Windowsa z pod laptopa ale wyświetla się że kod nie do tej wersji systemu. Co będzie i co zrobić żeby nie płacić bo może to się skończy koniecznością kupna klucza ??za duże pieniądze a ja nie mam.

Mam komputer samsunga to może przez recovery solution 5 przywrócić pliki systemowe ?


RE: WUA pytanie. - thermalfake - 26.12.2013 17:47

Uruchomiłeś nieopatrznie Anytime Upgrade. Niczego nie zapłacisz bo nie podawałeś żadnych danych do zapłaty a poza tym w trybie online dla Polski nie da się kupić klucza aktualizacji - trzeba zamawiać wersję pudełkową.
Nic nie będzie, dopóki klucz nie będzie poprawnie zweryfikowany to system nie dokona podniesienia wersji instalując dodatkowe komponenty.