Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Opcja naprawy systemu z płyty Windows - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Instalacja i aktualizacja Windows 7 (/instalacja-i-aktualizacja-windows-7-8-f)
+--- Wątek: Opcja naprawy systemu z płyty Windows (/opcja-naprawy-systemu-z-plyty-windows-38191-t)



Opcja naprawy systemu z płyty Windows - JinAe - 25.12.2013 15:00

Witam, posiadam Win7 64-bit. Mam go już jakiś czas i jeszcze nie robiłam na min reinstalacji, czego wyraźnie baaardzo potrzebuje. Niestety mam na nim tyle rzeczy, że wolałabym tak jak w XP zrobić naprawę systemu. Jednak jestem w tym kompletnie zielona. Z pozycji Windowsa, dostaje o dziwo komunikat że płyta z której pierwotnie instalowałam system nie zgadza się z aktualnym na kompie (zapewne chodzi o serwice packi i inne ciekawe aktualki), z kolei w rozruchu zgłupiałam. Nie ma naprawy systemu, jest jednak co ciekawe naprawa komputera O_o;
Bardzo proszę, czy mógłby ktoś po ludzku doradzić co mam zrobić?

Antywirus wykrył mi ostatnio cos ciekawego w katalogu windows wiec jeszcze bardziej zalezy mi na pozbyciu sie tego.
Tak jak gdzieś tu w którymś poście przeczytałam zrobiłam też scan poprzez CMD i nic mi nie wykryło, a system idzie jak krew z nosa Smutny

Jeśli gdzieś juś taki temat był to bardzo przepraszam, szukałam jednak nic tu podobnego nie znalazłam.
Jeśli się mylę to proszę o wskazanie na odpowiedni działSmutny


RE: Naprawa Win7 z płyty - irocket - 25.12.2013 15:23

Jeżeli coś wykrył, to lepiej format, bo znając życie wirus dołożył swoje pliczki i naprawa na za wiele się nie zda. Przeskanuj go Malwarebytes Anti Malware, daj log. Może uda się go uratować Cwaniak