Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Duża liczba aktualizacji Windows 7 zakończonych niepowodzeniem i anulowanych - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Instalacja i aktualizacja Windows 7 (/instalacja-i-aktualizacja-windows-7-8-f)
+--- Wątek: Duża liczba aktualizacji Windows 7 zakończonych niepowodzeniem i anulowanych (/duza-liczba-aktualizacji-windows-7-zakonczonych-niepowodzeniem-i-anulowanych-38169-t)



Duża liczba aktualizacji Windows 7 zakończonych niepowodzeniem i anulowanych - piotrass007 - 23.12.2013 15:42

Witam!

Jak w tytule, wczoraj instalowałem przez Windows Update aktualizacje Windows 7. Było ich bardzo dużo, aż 1 giga. Jedną godzinę trwało ich ściąganie, dwie kolejne instalacja (pracowałem na komputerze w czasie instalacji, co jest lekko naganne...). Niestety, ale instalacja stanęła na 76% procentach i po godzinie postanowiłem zresetować komputer. W czasie wyłączania komputer skonfigurował zainstalowane aktualizacje, w tym Service Pack'a. Okazało się jednak, że, na oko, stosunek zainstalowanych prawidłowo, z niepowodzeniem i anulowanych aktualizacji wyniósł 1:1:1. Zaznaczę, że aktualizacji było aż ok. 180. Dysk formatowałem w wakacje, wtedy też sporo aktualizacji się nie powiodło. Proszę o pomoc!


RE: Duża liczba aktualizacji Windows 7 zakończonych niepowodzeniem i anulowanych - Nostromo - 24.12.2013 11:24

Musisz wykazać cierpliwość.
Po postawieniu systemu na nowo, tych aktualizacji jest ok. 300 !
Pobieranie paczek rozłożone jest w czasie 2-3 dni. Pracuj, gdy nie ma nowych.
Niektóre, te zakończone niepowodzeniem dostaniesz ponownie do zainstalowania.


RE: Duża liczba aktualizacji Windows 7 zakończonych niepowodzeniem i anulowanych - peciaq - 27.12.2013 23:32

Ja to robię tak, że pobieram paczki i przekładam restart z instalacją aż pójdę spać. Wtedy spokojnie mu zapuszczam i już sobie mieli w nocy.


RE: Duża liczba aktualizacji Windows 7 zakończonych niepowodzeniem i anulowanych - thermalfake - 27.12.2013 23:59

Jedna rzecz mi się nie zgadza. Tyle paczek jest do ultimate;a a nie home premium. Do home premium nie instalują się pakiety językowe mui (a jest ich coś około 30-stu jako osobne update'y).


RE: Duża liczba aktualizacji Windows 7 zakończonych niepowodzeniem i anulowanych - ampa - 28.12.2013 16:33

Po prostu nie instaluj wszystkich na raz...po parę.