Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Sterowniki do karty Belkin F5D7000 - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Forum (/forum-1-f)
+--- Dział: Kosz (/kosz-3-f)
+--- Wątek: Sterowniki do karty Belkin F5D7000 (/sterowniki-do-karty-belkin-f5d7000-3793-t)



Sterowniki do karty Belkin F5D7000 - lukasz2511 - 18.01.2010 21:52

Witam serdecznie chcial bym zainstalowac na swoim komputerze Windows 7 tylko mam problem z instalacja sterownikow do karty sieciowej posiadam Belkin Wireless G Desktop Card model F5D7000 version 3000 i prawdopodobnie nie ma do tego modelu sterownikow pod Viste i pod 7 ale moze jest jakas mozliwosc zainstalowania tej karty bez sterwonikow a moze sterowniki z modelu version 4000 beda pasowaly do mojej karty to jest tylko o model nowszy.Bardzo prosze o pomoc poniewaz bardzo chcil bym miec ten system z gory serdecznie dziekuje za pomoc


RE: Problem z karta Belkin F5D7000 - Lalik - 18.01.2010 22:03

Jeśli nie ma sterowników pod Vistę ani 7 jest mała szansa, że jeśli zainstalujesz sterownik od XP w trybie zgodności, zaskoczy, tak jak napisałam szansa jest ale mała, zawsze też możesz zainstalować sterownik od modelu wyżej, spróbować warto, tak naprawdę ciężko powiedzieć co będzie, bo różnie może być, instalując 7 sprawdzisz, ja osobiście tej kart nie znam, podobny problem miałam z sterownikiem podczerwieni, ten z Visty nie działał, natomiast od XP zainstalowany w trybie zgodności, jakimś cudem tak, do dziś używam cześć sterowników z laptopa o model wyżej między innymi audio, kamerka i działają dobrze tyle że laptop jest nowy, i posiada w miarę nowy sprzęt.


RE: Problem z karta Belkin F5D7000 - lukasz2511 - 18.01.2010 22:09

Wlasnie myslalem nad zrobieniem zgodnosci bo przeczytalem o tym na innym forum i sprobuje tak zrobic jak jest tu opisane moze sie uda http://www.sevenforums.com/tutorials/316-compatibility-mode.html a jak nie to sprawdze steroniki od modelu nowszego