Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Odzyskiwanie z windowsbackupimage - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Instalacja i aktualizacja Windows 7 (/instalacja-i-aktualizacja-windows-7-8-f)
+--- Wątek: Odzyskiwanie z windowsbackupimage (/odzyskiwanie-z-windowsbackupimage-37916-t)



Odzyskiwanie z windowsbackupimage - SuperCool - 11.12.2013 12:56

Witam!
Pytanie mam proste. Kilka miesięcy temu zrobiłem obraz dysku systemowego C
Plik ma ok 50 gb zrobiłem go zaraz po zainstalowaniu świeżego systemu oraz sterowników i kilku programów niezbędnych.

Teraz chciałbym wszystko przywrócić do tego stanu - tylko że jestem pewien na 99 % że wszystko pójdzie jak chce - czyli przywróci mi tylko i wylącznie dysk C, nie będzie mieszał nic w pozostałych dyskach.

No pytanie faktycznie proste - co myślicie o tym 1 % ?
Nie możliwe żeby wszystko usunęło chyba, zresztą pozostałe dyski to jakiś terabajt łącznie a plik image ma 50gb


Pozdrawiam i dzięki za odp!


RE: Odzyskiwanie z windowsbackupimage - kalisz1955 - 11.12.2013 13:48

Korzystam z tego przywracania dosyć często i wszystko jest OK, przywraca tylko i wyłącznie dysk C:Tylko radził bym Ci przed zrobieniem obrazu C: wyczyścić komputer ze śmieci t.z. CCleaner, lub podobną aplikację.U mnie nie przekracza 30 GB, a też mam "trochę" różnych programów. Trzeba pamiętać też o zabezpieczeniu swoich danych z pulpitu i partycji C:,takie jak sejwy gier i.t.p. bo znikną bezpowrotnie po przywóceniu Obrazu, ale to chyba już wiesz.


RE: Odzyskiwanie z windowsbackupimage - bodziulla - 14.12.2013 23:36

Hej,
Odpowiedź jest prosta to co masz w tzw. BackUp-ie masz ponownie wgrane wraz z wszystkim, chyba, że zrobiłeś kopię wraz z innymi partycjami, ale tutaj zapewne dostaniesz zapytanie przy ponownym odzyskaniu systemu, partycji co chcesz odzyskać i/lub jaką partycję Uśmiechnięty
Pzdr