Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Problemy z dostępem do internetu lub jego brak - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Sieci komputerowe (/sieci-komputerowe-16-f)
+--- Wątek: Problemy z dostępem do internetu lub jego brak (/problemy-z-dostepem-do-internetu-lub-jego-brak-37898-t)



Problemy z dostępem do internetu lub jego brak - deevil - 10.12.2013 20:14

Witam, mam następujący problem, od 3 dni mój laptop łączy się z siecią i pokazują się komunikaty Brak dostępu do internetu lub Dostęp do internetu, a internetu w obu przypadkach brak a co dziwne w drugim przypadku Dostęp do internetu to już wogóle.., wcześniej działało wszystko jak należy. Myślałem ze to jakiś wirus i zrobiłem format całego komputera i niestety bez efektów, dziś na około 20 min internet działał po czym dalej jego brak i dalej komunikaty w połączeniu o dostępie lub jego braku. W załączniku dodaje screena po komendzie ipconfig/all. Z góry dziękuje za jaka kol wiek pomoc.


RE: Brak dostepu do internetu lub Dostep do internetu a jego brak win7 - shall - 17.12.2013 16:16

Jak ma ustawione pobieranie adresu IP?


RE: Brak dostepu do internetu lub Dostep do internetu a jego brak win7 - thermalfake - 25.12.2013 21:52

Kto jest dostawcą ?
Na początek zmień adresy DNS np na googlowskie 8.8.8.8 bo widać używane są z puli adresów prywatnych (192.168.200.1)
Nikt nie zakłóca w pobliżu sieci bezprzewodowej 2.4Ghz ?
Pokaż zrzuty z Inssider'a.