Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Zielona czcionka plików bez możliwości dostępu do nich. - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Zielona czcionka plików bez możliwości dostępu do nich. (/zielona-czcionka-plikow-bez-mozliwosci-dostepu-do-nich-37868-t)



Zielona czcionka plików bez możliwości dostępu do nich. - ArturGT - 08.12.2013 17:36

Witam. Bardzo proszę o fachową pomoc !
Mam problem z dostępem do plików po przeinstalowaniu systemu, przed reinstalacją skopiowałem pliki z dysku wewnętrznego na zewnętrzny i po podłączeniu go, do nowo postawionego systemu nic z tymi plikami nie mogę zrobić nawet ich zobaczyć a nawet skopiować ,,potrzebuję uprawnień admina'' przed skopiowaniem wszystkie pliki miałem z zieloną czcionką teraz też je mam na zielono i nic mi nie działa.
Proszę o pomoc gdyż na dysku mam zdjęcia i chciałbym je odzyskać.


RE: Zielona czcionka plików bez możliwości dostępu do nich. - thermalfake - 08.12.2013 20:18

Tak to jest jak ktoś się bawi EFS'em a potem stawia system na świeżo. Te pliki nie są już do odzyskania bo zostały zaszyfrowane. Klucz do rozszyfrowania został utracony przez reinstalację.

Poza tym w dziale poradników nie opisujemy swoich problemów.


RE: Zielona czcionka plików bez możliwości dostępu do nich. - ArturGT - 09.12.2013 17:08

Dziękuję za odpowiedź tak też myślałem, że nie odzyskam pliku.

Proszę jeszcze o ostatnią odpowiedź na pytanie czy w tym przypadku odzyskiwanie danych z dysku w jakikolwiek sposób jest opłacalne czy też muszę się pogodzić ze stratą plików a zwłaszcza zdjęć ?
Proszę o odpowiedź i o zrozumienie gdyż nie miałem lepszego forum do którego mógłbym się zwrócić, a poza tym nie miałem czasu ogarniać forum i szukać miejsca do umieszczenia problemu.
Dziękuję i pozdrawiam.


Zielona czcionka plików bez możliwości dostępu do nich. (rozwiązany) - LadyInBlue - 09.12.2013 17:17

Wątek rozwiązany.