Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
W koszu Windosw 7 i displayport - kłopoty przy podłączeniu - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Forum (/forum-1-f)
+--- Dział: Kosz (/kosz-3-f)
+--- Wątek: W koszu Windosw 7 i displayport - kłopoty przy podłączeniu (/windosw-7-i-displayport-klopoty-przy-podlaczeniu-37832-t)



Windosw 7 i displayport - kłopoty przy podłączeniu - nemeczek20 - 07.12.2013 11:11

witam mianowicie mam taki problem chce połączyć monitor samsunga 3d (nie telewizor)
przez złoćże display port mam takie w monitorze i w karcie graficznej po podłączeniu komputer się uruchamia widać wczytywanie bios później wczytuje się Windows i tu klops jak Windows się wczyta konie ciemny ekran jak przepnę na hdmi działa normalnie ale bardzo mi zależy na podłączeniu go przez dp a hdmi używam do konsoli możne ktoś mi pomoc co nie tak sterowniki najnowsze


dodam że jak złącze stary ekran na hdmi a nowy na dp to wtedy dp działa ale tylko jak mam dwa monitory tak to czarny ekran

więc dp działa więc co robię nie tak Smutny


jeśli zły temat przepraszam mój 1 post "(


RE: Windosw 7 i displayport - kłopoty przy podłączeniu - thermalfake - 09.12.2013 00:33

Popraw post gramatycznie i interpunkcję bo tego czytać się nie da.
Napisz także z jakiego modelu karty grafiki i wersji sterownika korzystasz oraz monitora 3D.