Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Problem z gadżetami po aktualizacji IE 11 - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Instalacja i aktualizacja Windows 7 (/instalacja-i-aktualizacja-windows-7-8-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Problem z gadżetami po aktualizacji IE 11 (/problem-z-gadzetami-po-aktualizacji-ie-11-37767-t)



Problem z gadżetami po aktualizacji IE 11 - kiekos - 04.12.2013 16:27

Witam!

Wczoraj wieczorem zainstalowała mi się jakaś aktualizacja do Windows 7 Home Premium (x64), gdy wyłączałem komputer. Dzisiaj go włączyłem i oto, co ujrzałem:

[Obrazek: 2vkdb4.jpg]

Zamiast dwóch standardowych zegarów pokazujących zużycie procesora i RAM'u mam jakieś różowe boxy... Gadżet Daemon Tools'a też powinien wyglądać inaczej, a ogólnie rzecz ujmując, to problem dotyczy wszystkich gadżetów :-/

Szukałem rozwiązania na internecie - resetowałem gadżety plikiem *.bat, przywracałem je z panelu sterowania, aż w końcu je przeinstalowałem w menedżerze funkcji systemowych (Funkcje systemu Windows) i nic...

Nie mam pomysłów. Jest to jedyna rzecz, która zmieniła się po aktualizacji.
Pozdrawiam i liczę na pomoc!

PS Poprzedni temat wrzuciłem raczej do złego działu i nie mogę go teraz usunąć...


RE: Problem z gadżetami po aktualizacji Windows 7... - kiekos - 04.12.2013 20:48

Problem naprawiony - winowajcą jest znienawidzony przez wszystkich IE, który aktualizując się do wersji 11 robi taki bałagan.

Usunąłem aktualizację i będę uważał, żeby przypadkiem jej znowu nie zainstalować, chyba że można ją jakoś wyłączyć na stałe?


Problem z gadżetami po aktualizacji Windows 7... (rozwiązany) - LadyInBlue - 04.12.2013 20:52

Wątek rozwiązany.