Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Dwa systemy na jednym laptopie - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Instalacja i aktualizacja Windows 7 (/instalacja-i-aktualizacja-windows-7-8-f)
+--- Wątek: Dwa systemy na jednym laptopie (/dwa-systemy-na-jednym-laptopie-37657-t)



Dwa systemy na jednym laptopie - lejwoda - 28.11.2013 18:29

Witam.Ponieważ niektóre urządzenia które posiadam nie są kompatybilne z Win.8 chciałbym na tym samym lapie zainstalować Win.7.Czy jest taka możliwość.? I jeśli tak to jak się do tego zabrać?Smutny


RE: Dwa systemy na jednym laptopie - thermalfake - 28.11.2013 19:27

Jak nam napiszesz o jakim wogóle sprzęcie rozmawiamy.


RE: Dwa systemy na jednym laptopie - lejwoda - 28.11.2013 20:29

Pracuję u Niemiaszków i często się przemieszczam. Najczęściej korzystam z DVBT i Mobilnego internetu(Aldi Talk)
Próbowałem ściągnąć jakieś sterowniki ale to na nic.Oba urządzenia mają aktualizację tylko do poziomu Windows7.


RE: Dwa systemy na jednym laptopie - thermalfake - 28.11.2013 20:37

Mi chodzi o laptopa i czy system win 8 w nim jest preinstalowany czy sam go stawiałeś.


RE: Dwa systemy na jednym laptopie - lejwoda - 29.11.2013 08:09

Nówka ACER 500GB(4 miechy)Win 8 był w środku(teraz już chyba nie dają CD instalek),ja go tylko postawiłem.


RE: Dwa systemy na jednym laptopie - lejwoda - 30.11.2013 08:13

Dowiedziałem się na forum Win.8 że muszę wyciąć wszystko i zacząć od nowa.Podzielić na patrycje i najpierw instalka siudemki potem ósemki.Czy to nie idzie inaczej,tak żeby nie ruszać już tej ósemki co jest na lapie ?