Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
W koszu Dysk sieciowy błąd "brak uprawnień do wprowadzenia zmian" - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Forum (/forum-1-f)
+--- Dział: Kosz (/kosz-3-f)
+--- Wątek: W koszu Dysk sieciowy błąd "brak uprawnień do wprowadzenia zmian" (/dysk-sieciowy-blad-brak-uprawnien-do-wprowadzenia-zmian-37649-t)



Dysk sieciowy błąd "brak uprawnień do wprowadzenia zmian" - bunia - 28.11.2013 15:03

Witam,
mam ruter TP-LINK TL-WR842ND do niego podłączony cisco EPC3212. Do sieci podłaczone 3 komputery 2 po kablu 1 przez wi-fi. Do wspomnianego routera TP- LINK mam podłączony pendrive 8gb, który jest dyskiem sieciowym do którego równy dostęp ma każdy z tych 3 komputerów.

Pendrive jest podłaczony już od kilku miesięcy i nigdy nie było z nim problemu, nawet gdy nawalała sieć. Jednak od jakiegoś czasu dysk sieciowy normqlanie działa można na nim robić wszystko, po czym nagle podczas np. tworzenia nowego folderu na dysku sieciowym wyskakuje komunikat w stylu "musisz mieć uprawnienia do wykonania tej operacji" lub gdy np. chce usunąć folder "Uzyskaj uprawnienia od SOHO ROUTER\root w celu wprowadzenia zmian w tym folderze".

Czy ktoś wie jak rozwiązać ten problem? Proszę o wskazówki dla zielonych bo taka właśnie jestem w tym temacie Cwaniak