Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Pytanie o NET Framework i aktualizacje automatycze w Windows 7 (rozwiązany) - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Instalacja i aktualizacja Windows 7 (/instalacja-i-aktualizacja-windows-7-8-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Pytanie o NET Framework i aktualizacje automatycze w Windows 7 (rozwiązany) (/pytanie-o-net-framework-i-aktualizacje-automatycze-w-windows-7-rozwiazany-3760-t)



Pytanie o NET Framework i aktualizacje automatycze w Windows 7 (rozwiązany) - kyllox - 17.01.2010 13:12

Witam. Jutro będę instalował Windows 7. Chcę się zapytać o kilka spraw związanych z instalacją oprogramowania :

1. Zaraz po instalacji Windowsa i antywirusa zainstaluje Microsoft Net Framework ale w jakiej wersji ? tylko 3.5 ? Czy te starsze tez? Bo nie wiem jak to się ma do 7
2. Nie wiecie czy jak zainstaluje Windowsa to czy on przez Windows Update będzie pobierał jakieś aktualizacje?

To tyle. Jak mi się coś przypomni to napisze Uśmiechnięty

Pozdrawiam


RE: pytanie o net framework i inne - slump - 17.01.2010 13:15

Będzie pobierać aktualizacje bo są dostępne, chyba, że mi zabronisz pobierania i instalowania aktualizacji.
Zainstaluj najnowszą wersję, jak będą problemy odinstalujesz i będziesz instalował inne potrzebne. Jak masz starszą wersję to Windows Update powinno proponować instalacje nowszych.


RE: Pytanie o net framework i aktualizacje automatycze w Windows 7 - Irek. - 17.01.2010 16:10

Biblioteki NET F.W. są już w 7-emce najwyżej się zaktualizują.


RE: Pytanie o NET Framework i aktualizacje automatycze w Windows 7 - fecik - 27.01.2010 16:59

Co do NET Framework, ostatnio korzystałem z programu, który wykorzystuje wersje 1.1. Oczywiście zanim uruchomiłem program, ten przekierował mnie na stronę gdzie takową wersję mogłem pobrać( wygląda na to, że choć mam wersje x86 Ultimate, nie miałem żadnego NET Framework`a). Po pobraniu aplikacji, ta bezproblemowo się zainstalowała, lecz jeżeli chodzi o wersję 2.0, już nie było tak fajnie.
Na koniec chciałbym zaznaczyć, że są to tylko moje spostrzeżenia, prawdopodobnie zależy to od wielu czynników.


RE: Pytanie o NET Framework i aktualizacje automatycze w Windows 7 - Irek. - 27.01.2010 18:37

NET Framework w wersji 3.5 jest w 7-ce.
2.0 jest w 3.5
1.1 ma sporo lat dlatego może jej nie być bo programy napisane z jej pomocą też są stare i maja nowsze odpowiedniki.