Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Brak jakichkolwiek ikon po wyłączeniu pewnego procesu. - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Brak jakichkolwiek ikon po wyłączeniu pewnego procesu. (/brak-jakichkolwiek-ikon-po-wylaczeniu-pewnego-procesu-37596-t)



Brak jakichkolwiek ikon po wyłączeniu pewnego procesu. - wacpun - 25.11.2013 17:49

Nie mam pojęcia do jakiej grupy tematów wrzucić mój problem, więc wrzucam tu.

A więc proszę o szybką pomoc. Bo...włączyłam menadżera zadań, żeby powyłączać jakieś tam procesy, no i coś wyłączyłam i znikły mi wszystkie ikony z pulpitu i z paska zadań. Chciałam coś prawym klawiszem myszy na pulpicie włączyć, żeby tam coś może w ustawieniach zrobić, ale nie wyskakuje żadne okienko ;/
Pomóżcie, please! Tylko jak najprostszym językiem, bo na kompach to się kompletnie nie znam;/


RE: brak jakichkolwiek ikon ;/ - LadyInBlue - 25.11.2013 17:57

Zrestartuj komputer, powinno pomóc.


RE: brak jakichkolwiek ikon ;/ - wacpun - 25.11.2013 18:11

Dzięki za pomoc. Tak to jest wpuścić laika przed kompa Zadowolony Restart pomógł, temat zamknięty.


brak jakichkolwiek ikon po wyłączeniu pewnego procesu (rozwiązany) - LadyInBlue - 25.11.2013 18:13

Wątek rozwiązany.