Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Problem z instalacją systemu - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Instalacja i aktualizacja Windows 7 (/instalacja-i-aktualizacja-windows-7-8-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Problem z instalacją systemu (/problem-z-instalacja-systemu-37427-t)



Problem z instalacją systemu - metody747 - 18.11.2013 00:16

Witam i prosze o pomoc. Przegladalem juz pare podobnych tematow i dalej nie za bardzo wiem co zrobic, kiedy to podczas instalacji systemu Win 7 home premium 64bit, juz po wybraniu partycji na ktora chce zainstalowac, zaczyna szukac sterownikow z plyty. Plyta oryginalna!! po kilku minutach proby szukania wyskakuje blad "Nie znaleziono podpisanych sterownikow urzadzen. Upewnij sie ze nosnik instalacyjny zawiera prawidlowe sterowniki, a nastepnie kliknij przycisk ok"
Widzialem propozycje przerobienia na instalacje z pendriva, ale nie za bardzo wiem o co w tym chodzi. Z plyty mam przerobic czy z kas sciagnac??
Widzialem tez cos o subskrybcji MSDNAA ale co to takiego??0_0
Przepraszam za duza ilosc pytan ale pisze z telefonu bo nie za bardzo mam gdzie zkorzystac z komputera.


RE: Problem z instalacja systemu Win 7 home premium 64 bit - thermalfake - 18.11.2013 01:17

Specyfikacja komputera to gdzie ? Od tego zaczynamy.

Subskrypcja MSDNAA to darmowe oprogramowanie z uczelni biorącej udział w programie Microsoftu. Studenci/kadra otrzymują możliwość pobrania narzędzi programistycznych czy też systemów operacyjnych. Ściągają obraz w formie iso i otrzymują dostęp do klucza produktu. Formalnie takiego oprogramowania nie można zbyć czy też przenieść na inną osobę.


RE: Problem z instalacja systemu Win 7 home premium 64 bit - metody747 - 18.11.2013 02:02

specjalista nie jestem takze nie wiedzialem Smutny
Procesor: Amd Althon 2x3Ghz, Dysk Twardy: Samsung model: HD 502HI (podlaczony przez Sata), plyta glowna to: Gigabyte GA-M61PME-S2P, Karta graficzna: GeForce 6800 GT
Jesli czegos brakuje prosze napisac, postaram sie znalezc.
I dziekuje za odzew.


RE: Problem z instalacja systemu Win 7 home premium 64 bit - metody747 - 18.11.2013 16:25

Dzięki za próbę pomocy ale już znalazłem przyczyne problemu. Msiałem skorzystać z "wiersza poleceń" żeby naprawić błąd i przestawić coś w BIOSie (nie pamiętam jak się nazywa), ale udało mi się zainstalować Uśmiechnięty


Problem z instalacja systemu Win 7 home premium 64 bit (rozwiązany) - LadyInBlue - 18.11.2013 16:32

Wątek rozwiązany.