Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Komputer po naciśnięciu dowolnego klawisza przechodzi w stan wstrzymania. - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Komputer po naciśnięciu dowolnego klawisza przechodzi w stan wstrzymania. (/komputer-po-nacisnieciu-dowolnego-klawisza-przechodzi-w-stan-wstrzymania-37390-t)



Komputer po naciśnięciu dowolnego klawisza przechodzi w stan wstrzymania. - McMarco - 15.11.2013 18:28

Witam! Właśnie robię kuzynowi laptopa bo kupił i mam z nim problem. Ponieważ gdy zainstalowałem Windowsa najpierw 8 (oryginalny z uczelnianego MSDN) wszystko szlo cacy do czasu, kiedy pierwszy raz uruchomiłem go. Komputer zaczął mimowolnie przechodzić w stan wstrzymania, np. przy starcie i ekranie powitalnego, albo np. jak chciałem coś napisać na klawiaturze... przechodził w stan wstrzymania i trzeba kliknąć, zeby się uruchomił, i tak kilka razy.... Po instalacji 7 widzę, że też sie tak zaczyna dziać. Co to może być? Dodam, że jest to laptop lenovo i ma procesor intel. Czy ktoś coś takiego miał? Czego to może być wina?


Z góry bardzo dziękuję za zainteresowanie tematem


RE: Komputer po naciśnięciu dowolnego klawisza przechodzi w stan wstrzymania. - thermalfake - 16.11.2013 17:31

Szklanej kuli przed sobą nie mam.
Pomyśl trochę i zacznij od podania dokładnego modelu tego laptopa (znajdziesz go od spodu na etykiecie).