Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Bootowalna partycja z Hirens BootCD - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Bootowalna partycja z Hirens BootCD (/bootowalna-partycja-z-hirens-bootcd-37358-t)



Bootowalna partycja z Hirens BootCD - c767995 - 14.11.2013 01:20

Witam, od kilku dni szukam odpowiedzi na trapiące mnie pytanie ... czy da się zrobić tak jakby własną partycję recovery tylko żeby zamiast instalacji Windowsa znajdował się obraz iso (lub w jakiejś innej formie) płyty Hiren's BootCD i żebym przy uruchamianiu komputera miał do wyboru uruchomić normalnie Windows 7 lub płytę Hirensa z wybranej partycji. Przeszukałem internet wzdłuż i wszerz po polsku jak i po angielsku i na nic ciekawego nie trafiłem. Jedynie poradniki jak zrobić recovery z kopią aktualnie zaistalowanego systemu.


RE: Bootowalna partycja z Hirens BootCD - thermalfake - 16.11.2013 19:40

Zapytaj lub szukaj na forum reboot.pro bądź msfn.org To moim zdaniem najbardziej profesjonalne fora jeśli chodzi dłubanie w systemach operacyjnych.
Na pewno partycja z HBCD musi być FAT32 a nie NTFS. Dodatkowo bootloader tez nie może być z Win 7 tylko linuxowy np grub4dos.