Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Bardzo uporczywe migające okienka - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Bardzo uporczywe migające okienka (/bardzo-uporczywe-migajace-okienka-37281-t)



Bardzo uporczywe migające okienka - konradxdx - 11.11.2013 08:23

Witam mam pewien problem... od wczoraj zauważyłem dziwne zachowanie obramowania okien windows. Okienka w ciągu 0.5 s (tak na oko) robią się aktywne i nieaktywne. Tak zachowują się tylko okna aktywne, reszta jest ok. Ten błąd utrudnia pracę w taki sposób że podczas pisania gubią się literki nie moge rozwinąć jakiejś listy itd. Przerzuciłem pół internetu i żadna opcja nie pomogła . Od razu dodaję że niestety nie mam punktów przywracania ani kopii zapasowych.
Proszę o szybką pomoc bo nie mogę sam sobie z tym poradzić. [/font]


RE: Bardzo uporczywe migające okienka - Maxim128 - 12.11.2013 00:24

Może spróbuj włączyć manager zadań i wyłączyć "explorer.exe" a następnie włączyć ją powtórnie?


RE: Bardzo uporczywe migające okienka - konradxdx - 12.11.2013 14:10

nie to nie w tym problem .. gdzieś czytałem nawet że to może być zainfekowany explorer.exe ale już go zmieniałem (na 100 % dobrze) i nic to nie daje


RE: Bardzo uporczywe migające okienka - pawlacco - 11.05.2014 07:28

W tym poscie koles rozkminil to

http://windows7forum.pl/migajace-okna-problem-po-zabawie-w-sunrise-Seven-rozwiazany-25461-t?highlight=migajace+okna

Jak nie lubisz za duzo klikac, to masz.

Usun te klucze z rejestru (system ustawi wtedy domyslne wartosci):

HKEY_USERS\.DEFAULT\Control Panel\Desktop\HungAppTimeOut
HKEY_USERS\.DEFAULT\Control Panel\Desktop\WaitToKillAppTimeOut
HKEY_CURRENT_USER\Control Panel\Desktop\HungAppTimeOut
HKEY_CURRENT_USER\Control Panel\Desktop\WaitToKillAppTimeOut
HKEY_CURRENT_USER\Control Panel\Desktop\WaitToKillServiceTimeOut

I od siebie dodam, ze moim zdaniem to nie jest wina sunrise7 (uwazam za jeden z najlepszych), tylko ustawianie przypadkowych wartosci. Ale ch wie

Troche poniewczasie, ale moze komus sie przyda Uśmiechnięty