Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Jak wyłączyć v-sychronic w Windows 7? - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Hardware (/hardware-28-f)
+--- Wątek: Jak wyłączyć v-sychronic w Windows 7? (/jak-wylaczyc-v-sychronic-w-windows-7-3714-t)



Jak wyłączyć v-sychronic w Windows 7? - soma - 15.01.2010 18:14

Mam kompa stacjonarnego i radeona hd 4850, znalazłem do niego sterowniki do Windows 7
'9-12_vista32_win7_32_dd_ccc_wdm_enu.exe' ale niestety nawet jak w panelu catalyst wyłączę synchronizację pionową (vsych) i zrestartuje kompa to i tak nic to nie daje i moja kultowa gra ut idzie 60fps z wrednym opóźnieniem ruchu myszy ktory towarzyszy vsych, zamiast 160fps jak mam w winxp gdy te funkcjie wyłączę, poza tym ping ktory miałem w XP 79 ma teraz ponad sto , nie podoba mi sie to powiem i czuje się zniechęcony, może jakieś rady?


RE: Jak wyłączyć v-sychronic w Windows 7? - Hisato - 17.01.2010 14:42

Po wyłączeniu synchronizacji pionowej klikasz "Apply" a potem "OK" u mnie to pomogło.


RE: Jak wyłączyć v-sychronic w Windows 7? - soma - 18.01.2010 09:19

To masz fajnie bo u mnie to nie działa, nawet w konsoli gry mam to wyłączone (odklikniete) i dalej gra leci w vsynch 50-60fps, problem z pingiem się rozwiązał i nawet jest o kilka niższy ale ten problem wciąż na wokandzie Zacieszacz Jak dla mnie.

Zdrówko!


RE: Jak wyłączyć v-sychronic w Windows 7? - slump - 19.01.2010 06:06

Może skorzystanie z : Szukanie i aktualizacja sterowników oraz identyfikacja sprzętu (porada) wyeliminuje ten problem.


RE: Jak wyłączyć v-sychronic w Windows 7? - soma - 21.01.2010 19:32

Eh, nic wydaje się działać, pokazuje że to najlepsze dostępne sterowniki i tyle, nie wiem co zrobić , chyba spróbuje zainstalować jakieś starsze stery, jakkolwiek może to brzmieć absurdalnie.


RE: Jak wyłączyć v-sychronic w Windows 7? - slump - 22.01.2010 00:23

Wcale tak to nie brzmi. Nowsze nie znaczy lepsze, właśnie baw się ze starszymi aż znajdziesz takie które dają Ci to czego oczekujesz.


RE: Jak wyłączyć v-sychronic w Windows 7? - Inixi - 22.01.2010 15:08

Polecam w pierwszej kolejności przejrzeć stronę producenta karty, nie od razu AMD. Jeżeli to nie pomoże to potem spróbuj z AMD. Z doświadczenia z radeonami wiem, że sterowniki wprost od AMD bywa różnie, bo te są przeznaczone do kart prototypowych. Do kart producentów drugich zwykle dorzucane są jakieś eppromy z dodatkowymi funkcjami i często DPRT w sterowniku odnosi się do rejestru w romie a następnie widać jakieś krzaczki, bądź opóźnienia. Reasumując - wpierw producenta karty.


RE: Jak wyłączyć v-sychronic w Windows 7? - soma - 23.01.2010 19:59

Próbowałem stery ati i adm ale niestety to ten sam plik (sterownik) , takie wciąż nie wiem ocb, eh
Nawet zamontowałem nowszą wersje W7 nie tą lamerką beta tylko taką co ma wszystkie systemy Win 7 do wyboru, oczywiście zamontowałem wersję ulitmate, jednak bez rezultatu, problem v-synch spędza mi wciąż sen z powiek...


RE: Jak wyłączyć v-sychronic w Windows 7? - slump - 23.01.2010 20:25

Miałeś sprawdzać starsze sterowniki i te dla Visty w trybie kompatybilności z nią.


RE: Jak wyłączyć v-sychronic w Windows 7? - soma - 24.01.2010 10:43

Starsze wersje sterowników te dla Visty w trybie kompatybilności z nią również nie radzą sobie z tym problemem Panie Moderatorze.


RE: Jak wyłączyć v-sychronic w Windows 7? - soma - 30.01.2010 19:35

Kurde nic nie działa. Nie mogę nawet skonwertować moich klipów na W7, wszystkie programy które działały na XP nie działają w W7 nawet ze sterownikami Visty, eh sadzę że spróbuje 64-bitowe wersje XP i W7...
susz widze ze zostały mi dwa posty do banna, cusz pisze jak pisze, mysle ze kazdy wie ocb, szkoda tylko ze nikto nie wie jak rozwiazac moje problemy ,


no cusz , mysle ze spróbuje gdieś indziej

Pozdrawiam dla wsztkich którzy starali sie mi pomoć



banned soma <drama lama>