Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Pendriv. Brak dostępu - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Forum (/forum-1-f)
+--- Dział: Kosz (/kosz-3-f)
+--- Wątek: Pendriv. Brak dostępu (/pendriv-brak-dostepu-37085-t)



Pendriv. Brak dostępu - mentos416 - 31.10.2013 03:04

Witam. Mam taki problem Smutny A mianowicie, że jak wchodzę na pendriva to mam tam folder i jak próbuję tam wejść to pisze brak dostępu chyba. Próbowałem wszystkie sposoby. Nawet program Paragon PM 2012 pro i tez błędy są że nie chce usunąć czy format zrobić. Jak to zrobić żebym mógł normalnie z niego korzystać? Próbowałem wszystkiego co sie da.Kazdego programu który kazali. Jednak nie wiem dalej jak odbezpieczyc dysk. Bo jak chce format to pisze dysk zabezpieczony i brak dostępu do niego mam. Jak to tez naprawic? musze go zrobic do soboty. Do tego pytanie nr 2. Miałem klucz z kompem do Windows 7 ale mi się zgubił i teraz mam pirata. Jak odzyskać klucz? Proszę o pomoc bo wiem, że nie pomagacie piratom. Proszę o wyrozumiałość Uśmiechnięty


RE: Pendriv. Brak dostępu - irocket - 31.10.2013 06:24

Jak masz pirata? Czy zainstalowałeś system z kluczem z kompa, czy jakimś lewym? Jak z tym kluczem, który się zgubił, to możesz mieć legalny, a jak nie, to nie. Przeskanuj system i pendrive'a Malwarebytes Anti-Malware i Esen Online Scannerem - wrzuć logi. Możliwe, że jakiś wirus jest na usb i blokuje usunięcie siebie samego. Możesz próbować formatować w trybie awaryjnym, albo spróbować przejąć folder na własność. Możesz też pobrać np Hiren's Boot CD, wypalić na płytkę i uruchomić z niej komputer. Następnie sformatować z poziomu MiniXP. Tylko uważaj, jaką stację formatujesz Cwaniak


RE: Pendriv. Brak dostępu - mentos416 - 31.10.2013 12:11

system był legalny bo mialem klucz swoj. ale naklejka sie zniszczyła i musiałem w koncy dysk formatowac. ale ze nie mialem klucza to mi sie wysiewlało ze klucz cos tam ale jakos to załatwiłem. i nie wiem jak klucza teraz odzyskac ;p zaraz zrobie to i napisze efekty