Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Błąd po każdym uruchomieniu obrazka (rozwiązany) - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Forum (/forum-1-f)
+--- Dział: Kosz (/kosz-3-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Błąd po każdym uruchomieniu obrazka (rozwiązany) (/blad-po-kazdym-uruchomieniu-obrazka-rozwiazany-3700-t)



Błąd po każdym uruchomieniu obrazka (rozwiązany) - kowex1987 - 15.01.2010 09:17

Witam.

Mam pewien problem i nie wiem czym jest on spowodowany... Mianowicie za każdym razem kiedy chcę otworzyć plik graficzny... np obrazek, tapetę, zdjęcie... pojawia się niebieski ekran.. Jakieś komunikaty po czym komputer się restartuje.. Wie ktoś może czym jest to spowodowane? To chyba nie chodzi o sterowniki? Coś tu nie tak z podglądem Windows.. ;/ Nie mogę nić otworzyć ;/

Proszę o odpowiedź..


RE: Błąd po każdym uruchomieniu Obrazka - nunek21 - 15.01.2010 11:02

Hmmm...proponuję reinstalację systemu, albo zainstalowanie jakiejś przeglądarki graficznej np.: ACDSee 8.0
A próbowałeś otwierać obrazki np.: przy pomocy painta? Spróbuj...


RE: Błąd po każdym uruchomieniu Obrazka - Lalik - 15.01.2010 11:05

Zacznij od podglądu zdarzeń poszukaj w błędach co powoduje ten błąd ! Ewentualnie wklej screna tutaj, spróbujemy Ci pomóc a z reinstalem to poczekaj, to jest ostatecznośćCwaniak


RE: Błąd po każdym uruchomieniu Obrazka - Popiolek - 15.01.2010 11:05

Tak jak radzi kolega reinstal systemu bo komp ci padnie.
Ja też miałem blue error i spalił się zasilacz, dysk twardy, pamięć ram i teraz mam nowego kompa :^^:


RE: Błąd po każdym uruchomieniu Obrazka - Lalik - 15.01.2010 11:08

(15.01.2010 11:05)Popiolek napisał(a):  Tak jak radzi kolega reinstal systemu bo komp ci padnie.
Ja też miałem blue error i spalił się zasilacz, dysk twardy, pamięć ram i teraz mam nowego kompa :^^:

Ale widocznie tego screna miałeś spowodowanego sprzętem i dlatego poszło dalej, już i tak coś było nie tak, komputery tak po prostu nie palą się po blue screnachCwaniak


RE: Błąd po każdym uruchomieniu Obrazka - nunek21 - 15.01.2010 11:16

Cytat:Ja też miałem blue error i spalił się zasilacz, dysk twardy, pamięć ram
Opowieść jak z horroru. Zacieszacz
Pamiętam, kiedyś miałem dysk z bad sectorami, jak zainstalowałem na nim system, to też niektóre aplikacje podejrzanie albo w ogóle nie działały.


RE: Błąd po każdym uruchomieniu Obrazka - Lalik - 15.01.2010 11:23

(15.01.2010 11:16)nunek21 napisał(a):  
Cytat:Ja też miałem blue error i spalił się zasilacz, dysk twardy, pamięć ram
opowieść jak z horroru. Zacieszacz
Pamiętam, kiedyś miałem dysk z bad sectorami, jak zainstalowałem na nim system, to też niektóre aplikacje podejrzanie albo w ogóle nie działały.

Być może po pierwsze należy sprawdzić w takich wypadkach dysk, poza tym odczytać kod błędu wtedy wszytko powoli robi się jasne Cwaniak Ale żeby od razu format ... hehehhe jasne format dobry na wszytko, ja wychodzę z założenia jak coś jest popsute w sprzęcie to format tego niestety nie naprawi Cwaniak, a szkodaUśmiechnięty)


RE: Błąd po każdym uruchomieniu Obrazka - kowex1987 - 15.01.2010 12:27

Zrobiłem reinstal tak jak proponowaliście! Wszystko działa!! Dziękuję za pomoc :heart::heart: hehe