Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Menadżer rozruchu systemu Windows - stan 0xc000000f - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Instalacja i aktualizacja Windows 7 (/instalacja-i-aktualizacja-windows-7-8-f)
+--- Wątek: Menadżer rozruchu systemu Windows - stan 0xc000000f (/menadzer-rozruchu-systemu-windows-stan-0xc000000f-36895-t)



Menadżer rozruchu systemu Windows - stan 0xc000000f - Butarou - 22.10.2013 14:39

Witam, podczas mojego umilania czasu graniem ze znajomymi nagle wyskoczył mi komunikat o nielegalnej kopii systemu Windows 7. Nieźle mnie to zaskoczyło ponieważ używam laptopa Asus X73S z partycją RECOVERY. Postanowiłem uruchomić go ponownie i moim oczom ukazał się Menadżer rozruchu.

Uruchomienie systemu Windows nie powiodło się. Przyczyną może być ostatnia zmiana sprzętu lub oprogramowania. Aby rozwiązać ten problem:

1. Włóż dysk instalacyjny systemu Windows i ponownie uruchom komputer.
2. Wybierz ustawienia języka, a następnie kliknij przycisk Dalej
3. Kliknij pozycję Napraw ten komputer.

Jeśli nie masz tego dysku, skontaktuj się z administratorem systemu lub producentem komputera, aby uzyskać pomoc.

Stan: 0xc000000f

Informacja: Nie można uruchomić pozycji rozruchu, ponieważ wymagane urządzenie jest niedostępne.

Ubuntu działa normalnie także nie mam zielonego pojęcia w czym tkwi problem. :/
Zanim zrestartowałem komputer, zdążyłem zauważyć że większość plików z partycji systemowej tak po prostu wyparowała.
Nie mogę dostać się na partycję recovery podczas bootowania, nie wiem czy to wina gruba czy też nie.
Czy ktoś były w stanie mnie oświecić?