Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Ryzyko utraty plikow podczas instalacji (rozwiązany) - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Instalacja i aktualizacja Windows 7 (/instalacja-i-aktualizacja-windows-7-8-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Ryzyko utraty plikow podczas instalacji (rozwiązany) (/ryzyko-utraty-plikow-podczas-instalacji-rozwiazany-3679-t)



Ryzyko utraty plikow podczas instalacji (rozwiązany) - venom32 - 14.01.2010 08:39

Witam, po raz drugi przymierzam się do instalacji Win 7 RC. Wcześniej robiłem to na partycji podstawowej, wiec nie było problemu. Teraz na c: mam win XP, a 7 chciałbym zainstalować na d:. I tu jest moje pytanie: Czy istnieje jakieś ryzyko utraty danych z dysku c: bądź d: podczas instalacji? Mam dożo przydatnych danych, nie chciałbym ich stracić a archiwizacja odpada w tym momencie, zeszłoby się na zgrywaniu Zakłopotany


RE: Ryzyko utraty plikow podczas instalacji - Lalik - 14.01.2010 08:48

Jeśli podczas instalacji nie będziesz ruszał dysku na którym masz dane, nie ma takiego ryzyka, cały dysk pozostanie nietknięty Uśmiechnięty) Pozdrawiam


RE: Ryzyko utraty plikow podczas instalacji - venom32 - 14.01.2010 10:44

Aha, czyli zaznaczam dysk d: podczas instalacji i klikam dalej? Wszystko zostanie na tym dysku? Z góry przepraszam, że zadaje głupie pytania, ale chce mieć pewność Uśmiechnięty


RE: Ryzyko utraty plikow podczas instalacji - Lalik - 14.01.2010 10:49

Dokładnie Uśmiechnięty) tyle, że chyba w instalatorze nie będzie liter dysków więc w razie czego zapamiętaj sobie rozmiar dysku Uśmiechnięty) żeby wiedzieć który dysk to D Uśmiechnięty)


RE: Ryzyko utraty plikow podczas instalacji - venom32 - 14.01.2010 10:57

Ok, dzieki. Wszystko jasne Uśmiechnięty


RE: Ryzyko utraty plikow podczas instalacji (rozwiązany) - slump - 14.01.2010 14:02

No i najważniejsze. Podczas instalacji istnieje możliwość formatowania dysku, na co oczywiście nie powinieneś wyrazić zgody!.