Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Konfiguracja bez końca. - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Konfiguracja bez końca. (/konfiguracja-bez-konca-36707-t)



Konfiguracja bez końca. - lejwoda - 14.10.2013 07:17

Kupiłem starego lapa.Miał masę gier.Skasowałem gry i parę programów graficznych.Zmieniłem avirę na avasta i tu pierwszy problem avast nie może przeskanować systemu.Lap po prostu po paru sekundach wyłącza się i włącza ponownie ale już bez funkcji skanu.Poza tym w czasie normalnej pracy lap potrafi się wyłączyć ni z tego i z owego i zraz włączyć.Przy każdym włączeniu konfiguruje się ładnych parę minut i to samo jest na koniec.Chyba poprzedni właściciel zostawił mi jakiegoś robala?Przeskanowałem extra ADWCleanerem ale nic nie dało.Nie mogę zrobić formatu bo nie ma kopji zapas.Może ktoś zna ten ból?Smutny


RE: Konfiguracja bez końca. - lejwoda - 17.10.2013 07:04

Witam.W moim przypadkupowodem ciągłej konfiguracji były nie wprowadzone upgrade(aktualizacje)Windowsa.(7pozycji).Po ich instalacji problem konfiguracji minoł.Pozostał tylko wirus ale to inny dział.Wstydniś


RE: Konfiguracja bez końca. - Bubaak22 - 17.10.2013 18:32

dzialo mi sie tak tylko w jednostce centralnej.. przyczyna byla bardzo szybko wzrastajaca temperatura oraz 90% zuzycia procka na dluzszy czas