Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Problemy z Kartą Wi-Fi - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Sieci komputerowe (/sieci-komputerowe-16-f)
+--- Wątek: Problemy z Kartą Wi-Fi (/problemy-z-karta-wi-fi-36388-t)



Problemy z Kartą Wi-Fi - kosarox1 - 28.09.2013 11:52

Witam otóż mam ostatnio problem z Kartą sieciową Wi-fi od około 2-3tyg karta sama się wyłącza a dokładniej "usuwa" podczas normalnej pracy na wi-fi karta potrafi Fizycznie zniknąć dla systemu Windows 7 dopiero po ponownym uruchomieniu działa....Sterowniki do karty instalowałem, przywracanie systemu również nie pomogło.. nie wiem co już robić.... karta To Qualcomm Atheros AR5B93


RE: Problemy z Kartą Wi-Fi - thermalfake - 05.10.2013 15:43

To jest moduł WLAN w formie karty PCI, USB do peceta czy laptop ?
Qualcomm Atheros AR5B93 to nazwa chipa w tymże urządzeniu. Nazwę produktu sprawdź na pudełku lub podaj model lapka.

Wykonaj raport w wierszu poleceń z uprawnieniami administratora i udostępnij html'a do sprawdzenia
Cytat:powercfg -energy -output "c:\raport.html"

W managerze urządzeń dla tego urządzenia jak klikniesz PPM na właściwości a potem zarządzanie energią wyłącz "zezwalaj komputerowi na wyłączenie....."

Przejrzeć trzeba także ustawienia schematu zasilania.
W systemie są polecenia
powercfg -list <- pokazuje ustawione plany zasilania a ten z gwiazdką jest aktywny
powercfg -query GUID <- pokazuje ustawienia z numeru który jest podany w poprzednim poleceniu