Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Jak zainstalować steowniki na komputerze bez CD? - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Instalacja i aktualizacja Windows 7 (/instalacja-i-aktualizacja-windows-7-8-f)
+--- Wątek: Jak zainstalować steowniki na komputerze bez CD? (/jak-zainstalowac-steowniki-na-komputerze-bez-cd-36272-t)



Jak zainstalować steowniki na komputerze bez CD? - pomóżcie - 24.09.2013 14:01

witam mam ogromny problem prawdopodobnie zle zainstalowalam oprogr. dla tego ze nie wykrywa mi komputer karty bezprzewodowej. jak moge zainstalowac na nowo oprogr. jesli mam w komp nie na cd


RE: jakzainstalować? - dawid441 - 24.09.2013 14:13

Podaj jaki masz model karty. Albo pobierz sobie sterowniki ze strony producenta karty


RE: jakzainstalować? - Maxim128 - 25.09.2013 16:27

1. Jaka to karta
2. Co to znaczy źle zainstalowałeś?


RE: jakzainstalować? - thermalfake - 28.09.2013 18:18

Skoro piszesz w profilu iż jest to wersja Starter więc system jest już skonfigurowany ze wszelkimi sterownikami do obsługi. Pod warunkiem iż nie został zastąpiony czymś innym.

Cytat:jak moge zainstalowac na nowo oprogr. jesli mam w komp nie na cd

Jeśli masz w "komp nie na cd" to bierzesz pendrive i zasuwasz na inny komputer stacjonarny lub laptop podpięty do internetu i ściągasz oprogramowanie a potem wracasz z nim i instalujesz. Szare komórki nich zaczną pracować Zacieszacz


RE: jakzainstalować? - shall - 29.09.2013 11:40

Tylko, jak on ma być podpięty do internetu skoro karty wi-fi nie może zainstalować? Płyta ze sterownikami od producenta - powinieneś dostać przy zakupie.


RE: jakzainstalować? - thermalfake - 29.09.2013 12:05

Z jakiegoś sprzętu korzysta wpiętego do sieci skoro był w stanie napisać ten wątek nota bene zupełnie na "odwal się". Też nie myślisz czy jak ? W profilu ma opcję starter do tego "komp nie na cd" więc netbooka a nie blaszaka z modułem wlan na pci. Nie dostanie płyty ze sterownikiem do tego urządzenia przy zakupie. Miał fabryczne recovery. Co z tym zrobił nie wiadomo.


RE: jakzainstalować? - shall - 29.09.2013 12:31

Fakt, nie przeczytałem do końca. Post mógł napisać np. z telefonu Zadowolony