Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Problem z kamerką internetową w laptopie Samsung RF510 - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+--- Wątek: Problem z kamerką internetową w laptopie Samsung RF510 (/problem-z-kamerka-internetowa-w-laptopie-samsung-rf510-36034-t)



Problem z kamerką internetową w laptopie Samsung RF510 - Box - 13.09.2013 11:04

Witam. Jak w tytule tematu. Problem polega na tym ze gdy prowadzę rozmowę przez Skype to jest wszystko ładnie pięknie do póki mi internetu nie rozłączy. Po ponownym połączeniu nie może się kamerka załączyć i aby działało trzeba lapka restartować a to jest trochę irytujące ;/ sterowniki aktualne są do kamery. Posiadam też na dysku zainstalowany program CyberLink YouCam który był od razu jak lapka kupiłem. Dodam tez ze w tym programie po tym jak mnie rozłączy z internetem kamerka tez nie działa ;/ Już nie wiem gdzie o co mam szukać bo wszystko przekopałem. Może z was mi ktoś pomoże Uśmiechnięty


RE: Problem z kamerka internetowa w samsung RF510 + Areo 2 w Skype - rafal723 - 14.09.2013 22:19

Spróbuj zupełnie odinstalować sterowniki kamerki np.: przy użyciu programu Drive Sweeper. Spróbuj wtedy. Pozwól kamerce samej zorganizować sobie sterowniki. Jeśli nie będziesz mógł jej użyć (/problem nie ustąpi) znajdź najnowsze sterowniki i zainstaluj je z programem DriverMax. Napisz czy pomogło.

:exclamation: Driver Sweeper 3.2.0
:exclamation: DriverMax 7.16