Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Jak przywrócić domyślne powitanie w Windows 7 - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Jak przywrócić domyślne powitanie w Windows 7 (/jak-przywrocic-domyslne-powitanie-w-windows-7-35937-t)



Jak przywrócić domyślne powitanie w Windows 7 - kaukaz12t - 09.09.2013 12:27

Witam od niedawna (jakos tygodnia) zmienilo mi sie ze poprostu zamiast po wlaczeniu laptopa po wczytaniu Windowsa Powinno byc " Zapraszamy" A wyskakuje mi moje konto Uzytkownika (Administrator) i zakazdym razem po wlaczeniu mi sie to pokazuje musze klikac na ikonke dopiero jest potem "Zapraszamy" Dlaczego mi sie to zmienilo i chcialbym sie dowiedziec jak to zmienic zeby po wlaczeniu Windowsa uruchamial sie odrazu system pulpit sie pokazywal a nie jakies klikanie Licze na pomoc ;] Zacieszacz


RE: Jak zmienic powitanie w Win 7 wiecej info w temacie - irocket - 09.09.2013 13:10

http://windows7forum.pl/wlaczamy-ukryte-konto-administratora-w-systemie-windows-7-Vista-3227-t drugie polecenie


RE: Jak zmienic powitanie w Win 7 wiecej info w temacie - kaukaz12t - 09.09.2013 16:57

Hmm ale to nie jest ukryte konto admin tylko to jest moje stworzone konto jak 1 raz lapka dostalem byl wgrany win7 home premium x64 i wypelnialem jaka nazwa kompa itd a po jakims czasie teraz wyskakuje i musze na to kilkasz po 2 wpisywalem 2 pkt net user Administator /active: no i pisze w cmd ze nie poprawna wartosc dla ACTIVE


RE: Jak zmienic powitanie w Win 7 wiecej info w temacie - sherman2409 - 09.09.2013 19:41

kaukaz12t:
Co do tego polecenia: jeśli wpisałeś po active: spację, to dlatego masz niepoprawną wartość.
Powinieneś to wpisać dokładnie tak, jak napiszę:
net user Administrator /active:no
Wtedy komenda powinna zadziałać.