Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Problem z modemem Huawei e122 po instalacji pewnej aplikacji - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+---- Dział: Sterowniki (/sterowniki-17-f)
+---- Wątek: Problem z modemem Huawei e122 po instalacji pewnej aplikacji (/problem-z-modemem-huawei-e122-po-instalacji-pewnej-aplikacji-35901-t)



Problem z modemem Huawei e122 po instalacji pewnej aplikacji - Untitled - 07.09.2013 09:48

Witam serdecznie, z modemem Huawei e122 nie miałem nigdy problemów, do kiedy nie chciałem sobie zrootować telefonu. Zainstalowałem program zhuodashi, który po uruchomieniu, oprócz wykrycia mojego telefonu, wykrywał mój modem również jako jakieś urządzenie. Od tej pory nie mogę odpalić modemu, co 2 sekundy wyskakuje dźwięk odłączenia urządzenia.

Oprogramowanie wywaliłem, wszelkie sterowniki usunąłem programem Usbdeview, próbowałem podłączać go pod wszystkie porty usb... Nic z tego. Nie dają rady się zainstalować sterowniki USB MASS STORAGE, oraz HUAWEI Mass Storage USB Device. Nie chcę od razu robić formata, bardzo bym prosił o jakieś dodatkowe wskazówki, dziękuję i pozdrawiam.