Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Brak konta użytkownika w Windows 7 Home Premium - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Brak konta użytkownika w Windows 7 Home Premium (/brak-konta-uzytkownika-w-windows-7-home-premium-35517-t)



Brak konta użytkownika w Windows 7 Home Premium - SEALs1234 - 23.08.2013 14:53

Witam.
Pewnego dnia włączam komputer a tu mi się pojawia okno logowania do systemu windows. Nigdy tak nie mialem ponieważ około 2 i pół roku temu gdy go kupiłem to informatyk mi wszystko robił i ustawił automatyczne logowanie do systemu. W oknie logowania muszę wpisać nazwę użytkownika i hasło lecz ich nie znam ponieważ informatyk mowil ze to będzie zbędne. Probowalem juz chyba wszystkich kombinacji nazwy i hasła ale za kazdym razem pisze ze jest nieprawidłowa. Sciągłem ze strony microsofta plyte do reperowania systemu Windows 7 32bit i nagralem to na pendriva oczywiście bootując go. podłączam go do komputera i włączam go. Gdy pojawia sie pierwszy ekran przytrzymuje Escapa i w boot wybieram mojego pendriva włącza się System recovery options i klikam w command prompt i wpisuje w tej konsoli "net user" i wyswietla sie ze nie mam kont!! no to probowalem komendą "net user nazwa_uzytkownika haslo /add" (oczywiscie zapiast nazwa_uzytkownika i haslo wpisywalem nazwe i haslo) i wtedy jak wpisalem net user to wyswietlało się ze jest konto w Gościach i potem wpisywalem exit i restart komputera. lecz przy logowanieu wpisuje login i haslo a tu mi wyskakuje ze nazwa uzytkownika lub hasło są nieprawidłowe i ponownie wchodze w cmd i wpisuje net user i wyswietla mi sie ze nie ma kont!! nie wiem moze to wina jakiegos wirusa albo mojej zgranej z internetu płyty instalacyjnej Windowsa ale do komputera dostalem tylko sterowniki do monitora nie dostalem zadnej plytki z windowsem. A mój komputer to HP COMPAQ Home Premium tak mi sie wydaje :). Naprawde juz nie wiem co zrobic a boje się instalowac na nowo systemu bo boje sie ze cos spieprze.


RE: Brak konta użytkownika w Windows 7 Home Premium - SEALs1234 - 24.08.2013 22:41

Zamykam wątek ponieważ ponownie zainstalowałem Windowsa Uśmiechnięty